Live from... (click and post one photo)

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Όμως αυτό το θέμα στο οποίο ποστάρετε τις φωτογραφίες σας είχε/έχει κάποιους περιορισμούς (μια φωτογραφία τη φορά και live). Αυτοί οι περιορισμοί το κάνουν ξεχωριστό και θα ήταν ωραίο να μείνουμε πιστοί σε αυτούς.
Ok. Τέλος οι φωτογραφίες από Ινδία. Όταν γίνει Ευρώπη, θα ξαναποσταρουμε. Καλή χρονια.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ok. Τέλος οι φωτογραφίες από Ινδία. Όταν γίνει Ευρώπη, θα ξαναποσταρουμε. Καλή χρονια.
μα δεν ειναι κριμα οι τοσο ωραιες φωτο σας να χανονται σε ενα συρφετο απο λαιβ φωτο καποιου θεματος αλλου μελους που εχουν σκοπο να δειξουν που ειμαι τωρα? καντε μια φωτοιστορια η ακομα καλυτερα ελπιζω μια ιστορια ξεχωριστη να μην "χαθουν' για μας ολες οι σπεσιαλ φωτο σας. κιπ γκοινγκ, καλη χρονια, καλη συνεχεια..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
μα δεν ειναι κριμα οι τοσο ωραιες φωτο σας να χανονται σε ενα συρφετο απο λαιβ φωτο καποιου θεματος αλλου μελους που εχουν σκοπο να δειξουν που ειμαι τωρα? καντε μια φωτοιστορια η ακομα καλυτερα ελπιζω μια ιστορια ξεχωριστη να μην "χαθουν' για μας ολες οι σπεσιαλ φωτο σας. κιπ γκοινγκ, καλη χρονια, καλη συνεχεια..
Ιστορία μπορεί να γράψουμε. Η οποία ιστορία θα έχει και πολύ περισσότερες φωτογραφίες. Το θέμα είναι ότι και οι φωτογραφίες που ανέβηκαν μέχρι τώρα δεν ήταν "εκτός θέματος" - κάτι που μπορεί να ελεγχθεί π.χ. συγκρίνοντας την ώρα λήψης της φωτογραφίας με την ώρα της ανάρτησης. Το ότι δεν ανεβαίνει η φωτογραφία την ίδια στιγμή που δύει ο ήλιος (από το δρόμο) αλλά μετά από 20 λεπτα, αφού επιστρέψουμε στο ξενοδοχείο όπου έχει WiFi, δεν νομίζω ότι αλλοιώνει την αμεσότητα της.
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
Δε καταλαβαίνω γτ να γίνεται κάθε είδους παρατήρηση σε θέμα που.. Βάζουμε φώτο του που είμαστε η έστω που ειμασταν πριν λίγες ώρες .. Αλλοιώνεται το θέμα; ;τεσπα άλλοι ξέρετε καλύτερα γνώμη λέω κ εγώ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.058
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom