Live from... (click and post one photo)

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Oι παραλίες που είδαμε κοντά στο paraty (lula beach, Praia da Conceição κλπ) ενώ είχαν φοβερό φυσικό τοπίο και απο μακριά ήταν εντυπωσιακές, μόλις τις προσέγγιζες ήταν βρώμικες. Στο ihla grande ήταν καλύτερα ;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.423
Oι παραλίες που είδαμε κοντά στο paraty (lula beach, Praia da Conceição κλπ) ενώ είχαν φοβερό φυσικό τοπίο και απο μακριά ήταν εντυπωσιακές, μόλις τις προσέγγιζες ήταν βρώμικες. Στο ihla grande ήταν καλύτερα ;
Δεν πήγα σε παραλίες κοντά στο Παρατυ όποτε δε ξέρω. Όσο για Ιλια Γκραντε, αυτές που είδαμε χθες ήταν ονειρο, φαίνεται και στις φωτος νομίζω. Αλλά ήταν οι πιο μακρινές, πας μόνο με βάρκα.
C35CD785-23C9-450C-8989-B9C5CB0BEA1F.jpeg
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Δεν πήγα σε παραλίες κοντά στο Παρατυ όποτε δε ξέρω. Όσο για Ιλια Γκραντε, αυτές που είδαμε χθες ήταν ονειρο, φαίνεται και στις φωτος νομίζω. Αλλά ήταν οι πιο μακρινές, πας μόνο με βάρκα.
View attachment 398421
Και εμείς με βάρκα πήγαμε σε όσες πήγαμε δεν υπήρχε πρόσβαση με αυτοκίνητο.Αλλά από θάλλασες δεν εντυπωσιαστήκαμε. Οπότε μάλλον το ihla grande ήταν καλύτερη επιλογή για παραλίες.

Καλή συνέχεια και ανέβαζε φώτο.
 
Last edited:

agmi

Member
Μηνύματα
504
Likes
2.448
Σ'ευχαριστω. Και οπως ολα τα καλα εχουν ενα τελος, φτασαμε στο τελος. Το πρωι επιστροφη στη λεβεντογεννα. 4η φορα Ιταλια (παρ'ολο που μουρμουριζε η συζυγος) αλλα αυτη ηταν η καλλιτερη!
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
760
Likes
3.839
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Σ'ευχαριστω. Και οπως ολα τα καλα εχουν ενα τελος, φτασαμε στο τελος. Το πρωι επιστροφη στη λεβεντογεννα. 4η φορα Ιταλια (παρ'ολο που μουρμουριζε η συζυγος) αλλα αυτη ηταν η καλλιτερη!
@agmi Εμ λογικό να πάτε 4η φορά στην Ιταλία , αυτή η χώρα είναι εθισμός και έρωτας μαζί !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom