Live from... (click and post one photo)

agmi

Member
Μηνύματα
505
Likes
2.451
Ολα τα καλα @tatooine εχουν ενα τελος, εδω τελειωσαμε προς το παρον για φετος, με Rede Expressos μεθαυριο επιστροφη απο Λισαβωνα και του χρονου παλι. Η Ιβηρικη θελει πολλα ταξιδια ακομα μονο υγεια & θεληση να υπάρχει...;)
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.482
Likes
5.457
Ολα τα καλα @tatooine εχουν ενα τελος, εδω τελειωσαμε προς το παρον για φετος, με Rede Expressos μεθαυριο επιστροφη απο Λισαβωνα και του χρονου παλι. Η Ιβηρικη θελει πολλα ταξιδια ακομα μονο υγεια & θεληση να υπάρχει...;)
Άντε και στα δικά μας. Υγεία πάνω από όλα. Με η χωρίς ταξίδια, άλλα με υγεία.
 

Alexandra_g

Member
Μηνύματα
5
Likes
3
Από κάτω μου έχει κατεστραμμένη πυλωτή κτιρίου του 1929 με 4 μαύρους να παίζουν ντόμινο και να πίνουν ρούμι από χθες το βράδυ σερί. Κυκλοφορούν και κοτοπουλάκια στην αυλή, ενώ στη γραμμή για τέντωμα έχουν παραταχθεί απίστευτης αισθητικής εσώρουχα. Τι κερδίζω;;;
Τι σουρεάλ εικόνα είναι αυτή; Σε ποιο μέρος είσαι; 😅
 

duty_free

Member
Μηνύματα
907
Likes
3.255
κεντρική πλατεία ανω πόλεως, θεσσαλονίκη.


φ.jpg


πάντα φιλόξενες αι ενθάδε γαλαί, έτοιμος ήμουν να την πάρω μαζύ μου αλλά θα μιζέριαζε εν πειραιεί (μαλλον, μπορει και οχι, δηλαδη καθηστε καλά ρε που θα την χαλαγε το δοξασμενον επινειον). Σπουδαία ατραξιον το :heart: γατί :heart: , εχω την εντυπωση οτι την ειχα δει προ ετους εκει στα περιξ, ειθε να ειναι καλα , υγίειαν εχοιμεν να την βλεπω πάντα! Οποιος πάει απο εκει, ας είναι με ενα πατεδακι και θα μεταφερω το ευρώ στον λογαριασμό της/του συντρόφισσας/φου γατοφιλίνας - φιλου.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.549
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom