Ιαπωνία live from japan

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ονειρεμένο Ταξίδι
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Mπραβο, την χαρηκα κι εγω την ιστορια σου και που ευχαριστηθηκες τοσο αυτο το ταξιδι! Με το καλο και στα επομενα! :)
 

Jobous

Member
Μηνύματα
80
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη !!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip Κεντρική Ευρώπη
Με την σειρά μου να σου πω και εγώ συγχαρητήρια για την φωτοιστορία που μας έδωσες και για το ταξίδι που πραγματοποίησες. Να είσαι πάντα καλά να κάνεις και άλλα τέτοια ταξίδια. Να φανταστείς με την περιγραφή σου κατάφερες να με κάνεις να ενδιαφερθώ για έναν προορισμό που δεν τον είχα σε πρώτο πλάνο!!! Ευτυχώς ή Δυστυχώς δεν υπάρχει μία!!! αλλιώς με έβλεπα συνεχώς πάνω στο λάπτοπ να πετύχω καμιά προσφορά!!!!
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Tι να πω παιδάκια... με συγκινείτε!!! Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια! Να είμαστε καλά να κάνουμε πάντα όμορφα και εποικοδομητικά ταξίδια!

Αν μπορεί κάποιος moderator ας μεταφέρει την ιστορία μου...
 

john_shadow86

Member
Μηνύματα
92
Likes
205
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
ξεθάβω για να δώσω άπειρα respect!!! :clap:
Μακάρι να μπορέσω και γω να πάω αλλά "κολλάω" μόνος μου μιας που δεν το χω ξανακάνει...(αν και με ψιλοέψησε η ιστορία σου :p)
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
ξεθάβω για να δώσω άπειρα respect!!! :clap:
Μακάρι να μπορέσω και γω να πάω αλλά "κολλάω" μόνος μου μιας που δεν το χω ξανακάνει...(αν και με ψιλοέψησε η ιστορία σου :p)
Να σαι καλα! Καντο χωρις σκεψη! Ουτε που θα καταλαβεις πώς θα περασει ο χρονος με ολα αυτα που θα δεις! Αγαπαμε Ιαπωνια!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.717
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom