Ηνωμένο Βασίλειο London's Christmas Xristo's

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Tripakia μοι φαινεται θα ακολουθησω την προταση της ευαγγελιας:)

Σε αυτα τα θεματα θα πρεπει να εμπιστευομαστε τις γυναικες,ετσι δεν ειναι?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.107
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Tripakia μοι φαινεται θα ακολουθησω την προταση της ευαγγελιας:)

Σε αυτα τα θεματα θα πρεπει να εμπιστευομαστε τις γυναικες,ετσι δεν ειναι?
Καλα, ειπα επειδη θα βρεθει στο δρομο σου. Αλλωστε γυναικα σου ειπα να εμπιστευτεις (Madame). Βεβαια και η ευαγγελια ειναι εγγυηση.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Πολυ ξοφλα μοιαζει αυτο ευαγγελια.Και η trance ξεπερασμενη.

Κατι σε ροκ αν εχουμε.

Προς το παρον μενουμε με την προταση σου για το sex shop:lol:
Ασε τα trance και τα ροκ , το δευτερο υπόγειο στο Cyberdog δεν έχει καμία σχέση με αυτα (if you know what I mean )
Είναι κάτι σαν την Ann Summers σε hardcore

Υγ Δεν είμαι εγγύηση ρε παιδιά , ο καθένας έχει τα γούστα του
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Εμένα η λίστα με βρίσκει εντελώς αντίθετο. Μα Jamies Italian?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Ασε τα trance και τα ροκ , το δευτερο υπόγειο στο Cyberdog δεν έχει καμία σχέση με αυτα (if you know what I mean )
Είναι κάτι σαν την Ann Summers σε hardcore

Υγ Δεν είμαι εγγύηση ρε παιδιά , ο καθένας έχει τα γούστα του
Αν ειναι ετσι οπως τα λες τοτε δεν θα παθουμε και τιποτα ακουγοντας και λιγη trance:cool:
Αρχιζω και σε πιανω λοιπον.

Σιγουρα ο καθενας εχει τα γουστα του.Απλα τα δικα σου λιγο trance με ολιγη hardcore:D

Μια χαρα,εγγυηση!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χρήστο μου νομίζω κάπου στην ιστορία σου αναφέρεις το Paul... Επειδή πρόσφατα δοκίμασα το μιλφέιγ σοκολάτας στο δικό μας Paul εδώ στην Αθήνα μετα από τρελό ψηστήρι που μου έγινε και μπορώ να πω ότι δεν τρελάθηκα κιόλας, απλά πες μου ότι στο Λονδίνο τα γλυκά του είναι όντως απίστευτα.....Γιατί και αυτό που έφαγα εγώ απίστευτο ήταν αλλά όχι με την καλή σημασία.....:roll:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Χρήστο μου νομίζω κάπου στην ιστορία σου αναφέρεις το Paul... Επειδή πρόσφατα δοκίμασα το μιλφέιγ σοκολάτας στο δικό μας Paul εδώ στην Αθήνα μετα από τρελό ψηστήρι που μου έγινε και μπορώ να πω ότι δεν τρελάθηκα κιόλας, απλά πες μου ότι στο Λονδίνο τα γλυκά του είναι όντως απίστευτα.....Γιατί και αυτό που έφαγα εγώ απίστευτο ήταν αλλά όχι με την καλή σημασία.....:roll:
για μενα ο Paul ειναι μετριος σε ολες τις χωρες , ακομα κ στη Γαλλια , με φωτεινη εξαιρεση το καταστημα της Βυρητου στο Λιβανο !!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
για μενα ο Paul ειναι μετριος σε ολες τις χωρες , ακομα κ στη Γαλλια , με φωτεινη εξαιρεση το καταστημα της Βυρητου στο Λιβανο !!
Νομίζω πρέπει να προστεθεί και το κατάστημα στο Roppongi (Τόκυο) στις εξαιρέσεις.

Υ.Γ. Είναι κάποια συγκεκριμένα είδη, π.χ. τα Brioche, που είναι καλά σε όλα τα Paul...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Νομίζω πρέπει να προστεθεί και το κατάστημα στο Roppongi (Τόκυο) στις εξαιρέσεις.

Υ.Γ. Είναι κάποια συγκεκριμένα είδη, π.χ. τα Brioche, που είναι καλά σε όλα τα Paul...
Ναι καποια ειδη ειναι καλα οντως , αλλα αν ηταν να προτεινω κατι σε γαλλικη αλυσιδα στο Ηνωμενο Βασιλειο αυτο θα ηταν το Le pain quotidien (γαλλικο δεν ειναι ή λεω μπαρουφες?)
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Νομίζω πρέπει να προστεθεί και το κατάστημα στο Roppongi (Τόκυο) στις εξαιρέσεις.

Υ.Γ. Είναι κάποια συγκεκριμένα είδη, π.χ. τα Brioche, που είναι καλά σε όλα τα Paul...

συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λέει και ο Κώστας .
Και για να απαντήσω στην φίλη Italitsa

Οι Τάρτες κίτρο πχ που λατρεύω είναι καταπληκτικές όπως και τα macaron του τηρουμένων των αναλογιών βεβαίως σε σχέση με αντίστοιχα καταστήματα σε Παρίσι - Λονδίνο.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Ναι καποια ειδη ειναι καλα οντως , αλλα αν ηταν να προτεινω κατι σε γαλλικη αλυσιδα στο Ηνωμενο Βασιλειο αυτο θα ηταν το Le pain quotidien (γαλλικο δεν ειναι ή λεω μπαρουφες?)

Βελγική !!!
Το πρώτο άνοιξε το 1990 στις Βρυξέλλες πάντως

ΥΓ. Εχει και στην Κωνσταντινούπολη οπου το τίμησα :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.767
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom