Ηνωμένο Βασίλειο London's Christmas Xristo's

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Italitsa said:
Τί να πω!! Μ'εχεις εντυπωσιάσει!! Μέσα από τα μάτια σου βλέπω ένα αρκετά "συμπαθητικό" Λονδίνο... Βρε μήπως να το ξανασκεφτώ για προς τα εκεί;;; Θέλω να πάω και σε αυτό το Camera cafe που μας εχει προτείνει η Ντοροθυ αν δεν κάνω λάθος.....
Αν κατάφερα μέσα απο την ιστορία να σε κάνω να ξανασκεφτεις ένα ταξίδι στο "συμπαθητικο Λονδίνο " δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα περισσότερο απο το να σου ευχηθώ να το κανείς πράξη πολυ πολυ σύντομα


Την Ντοροθυ να την εμπιστεύεσαι στα tips που δίνει κατα καιρούς ,σου το λέω απο προσωπική εμπειρία
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αν κατάφερα μέσα απο την ιστορία να σε κάνω να ξανασκεφτεις ένα ταξίδι στο "συμπαθητικο Λονδίνο " δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα περισσότερο απο το να σου ευχηθώ να το κανείς πράξη πολυ πολυ σύντομα


Την Ντοροθυ να την εμπιστεύεσαι στα tips που δίνει κατα καιρούς ,σου το λέω απο προσωπική εμπειρία
Η αλήθεια είναι ότι παιζει μια ορκωμοσία στο Λεστερ, στην οποία και άρχισα να το σκέφτομαι να πάω όταν διάβασα γι'αυτο το cafe (ειμαι 99% σιγουρη οτι η Ντοροθυ το εχει προτεινει, θα το ψαξω)... Αν "ωριμάσει" λίγο ακόμη μέσα μου η ιδέα με κόβω να πηγαινω όντως πολύ σύντομα..... Η ιστορία σου πάντως με σπρώχνει ακόμη ένα βήμα προς τα εκεί.....:)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Η αλήθεια είναι ότι παιζει μια ορκωμοσία στο Λεστερ, στην οποία και άρχισα να το σκέφτομαι να πάω όταν διάβασα γι'αυτο το cafe (ειμαι 99% σιγουρη οτι η Ντοροθυ το εχει προτεινει, θα το ψαξω)... Αν "ωριμάσει" λίγο ακόμη μέσα μου η ιδέα με κόβω να πηγαινω όντως πολύ σύντομα..... Η ιστορία σου πάντως με σπρώχνει ακόμη ένα βήμα προς τα εκεί.....:)
Τα μέλη του φόρουμ ανησυχούν. Είσαι σίγουρη γι' αυτό που πας να κάνεις; Αν πας μια φορά Λονδίνο κολλάς...ποια Ιταλία μετά...:haha:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τα μέλη του φόρουμ ανησυχούν. Είσαι σίγουρη γι' αυτό που πας να κάνεις; Αν πας μια φορά Λονδίνο κολλάς...ποια Ιταλία μετά...:haha:
Εχω πάει ήδη μια φορά και δεν κόλλησα καθόλου.... Με το μαγαζακι ομως εχω κολλησει, η αληθεια ειναι αυτη!! Θελω πολύ να το επισκεφθω... Αλλάααααα θα ψαξω πρωτα για κατι αντιστοιχο στην Ιταλια και αν δε βρω κατι θα ξαναεπιστρεψω στις βασανιστικες σκεψεις....
θα διαβασω και αλλη μια φορα την ιστορια του Χρήστου και βλεπω να καμπτονται ολες μου οι αντιστασεις....;)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Η αλήθεια είναι ότι παιζει μια ορκωμοσία στο Λεστερ, στην οποία και άρχισα να το σκέφτομαι να πάω όταν διάβασα γι'αυτο το cafe (ειμαι 99% σιγουρη οτι η Ντοροθυ το εχει προτεινει, θα το ψαξω)... Αν "ωριμάσει" λίγο ακόμη μέσα μου η ιδέα με κόβω να πηγαινω όντως πολύ σύντομα..... Η ιστορία σου πάντως με σπρώχνει ακόμη ένα βήμα προς τα εκεί.....:)
Ποπω μακρυα απο το Leicester ....... εχει το απολυτο τιποτα .
Εκει εφαγα τα νιατα μου :mad::mad:
Οτι θες απο τιπς εδω ειμαι ( αν και εχουν περασει 15 χρονια απο τοτε )
Στο De Montfort φοιτησε ο τυπος που αποφοιτα ?
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Τα μέλη του φόρουμ ανησυχούν. Είσαι σίγουρη γι' αυτό που πας να κάνεις; Αν πας μια φορά Λονδίνο κολλάς...ποια Ιταλία μετά...:haha:
Μα έχει ξαναπάει βρε Λονδίνο......αλλά και πάλι ανησυχητικές είναι αυτές οι δηλώσεις....

Edit: Με πρόλαβε η Ιταλίτσα....
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
ευαγγελια said:
Ποπω μακρυα απο το Leicester ....... εχει το απολυτο τιποτα .
Εκει εφαγα τα νιατα μου :mad::mad:
Οτι θες απο τιπς εδω ειμαι ( αν και εχουν περασει 15 χρονια απο τοτε )
Στο De Montfort φοιτησε ο τυπος που αποφοιτα ?
"Ευαγγελια" για τα καλύτερα tips στο μεγάλο νησί !!!!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
ευαγγελια said:
Ποπω μακρυα απο το Leicester ....... εχει το απολυτο τιποτα .
Εκει εφαγα τα νιατα μου :mad::mad:
Οτι θες απο τιπς εδω ειμαι ( αν και εχουν περασει 15 χρονια απο τοτε )
Στο De Montfort φοιτησε ο τυπος που αποφοιτα ?
Τί είναι το De Montfort? Κάποιο κολλέγιο;;; ( είμαι τελείως άσχετη όσον αφορά την εκπαίδευση στο "νησί"...) Το μεταπτυχιακό του τελείωσε στο University of Leicester...αυτό είναι το μόνο που ξέρω.... Χεχε...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
"Ευαγγελια" για τα καλύτερα tips στο μεγάλο νησί !!!!
Μπα δε νομιζω εγω δινω και κλεινω μονο ξοφλες .......
Τί είναι το De Montfort? Κάποιο κολλέγιο;;; ( είμαι τελείως άσχετη όσον αφορά την εκπαίδευση στο "νησί"...) Το μεταπτυχιακό του τελείωσε στο University of Leicester...αυτό είναι το μόνο που ξέρω.... Χεχε...
University of Leicester
De Montfort University - Leicester, UK, 08459 45 46 47 | undergraduate, postgraduate and part-time education
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Όταν βρεις χρόνο πες καμία ξοφλα,έτσι για να οργανωθούμε!
Να διαβασεις τον Οδηγο Λονδινο βρε :bleh::bleh::bleh::bleh:
Αυτη τη φορα μας πηγαν ( Dorotija και Kalspiros ) οποτε τα τιπς δεν ειναι δικα μου
Θα τα γραψω καποια στιγμη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom