ΗΠΑ los angeles

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Γεια σας παιδια,
ηθελα τη γνωμη σας για αεροπορικα εισητηρια για λος αντζελες.θελουμε να παμε los angeles και san francisco για 3 1/2 βδομαδες το καλοκαιρι.βρηκα απο 1015 ευρω το ατομο.ειναι καλα?υπαρχουν και πιο φθηνα?ευχαριστω
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γεια σας παιδια,
ηθελα τη γνωμη σας για αεροπορικα εισητηρια για λος αντζελες.θελουμε να παμε los angeles και san francisco για 3 1/2 βδομαδες το καλοκαιρι.βρηκα απο 1015 ευρω το ατομο.ειναι καλα?υπαρχουν και πιο φθηνα?ευχαριστω
Είναι πολύ νωρίς ακόμα, θα υπάρξουν προσφορές. Η τιμή που βρήκες είναι στο "άνω όριο" των τιμών που θα περιμένεις.
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
σιγουρα?η κοπελα απο το ταξιδιωτικο ειπε οτι πρεπει να τα κλεισω μεχρι αυριο αλλιως χανω τη προσφορα.δε ξερω τι να κανω!
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
σιγουρα?η κοπελα απο το ταξιδιωτικο ειπε οτι πρεπει να τα κλεισω μεχρι αυριο αλλιως χανω τη προσφορα.δε ξερω τι να κανω!
Σου προτείνω να εμπιστευτείς τον taver και όχι την κοπελα του πρακτορείου.Το κατέχει το θέμα.Μπορείς να μας δώσεις ημ/νίες να σε βοηθήσουμε?
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
ναι θελουμε να παμε λος αντζελες γυρω στις 20 ιουλιου με 10 αυγουστου (υπαρχει ευελιξια στις ημ/νιες) και πριν γυρισουμε να κατσουμε για 5 βραδια στο san fracisco.
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
ναι θελουμε να παμε λος αντζελες γυρω στις 20 ιουλιου με 10 αυγουστου (υπαρχει ευελιξια στις ημ/νιες) και πριν γυρισουμε να κατσουμε για 5 βραδια στο san fracisco.
Για παράδειγμα,με ένα γρήγορο ψάξιμο που έκανα στο http//www.kayak.com/ βγάζει 920 ? με swiss!!
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
σε αυτο το site αν το ψαχνω σωστα για να παμε Λ.Α. και να γυρισουμε απο Σ.ΦΡ. βγαινει 1439 το ατομο ενω η κοπελα βρηκε 1015.ποια ειναι η γνωμη σου?πρεπει να κλεισω απο τωρα αυριο?χρειαζομαι βοηθεια!!!!!!!!αχγωθηκα
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
πρεπει πρωτα να παρω τη βιζα και μετα να κλεισω εισητηρια?σκεφτομαι να παω los ang. για 10 μερες (θα μεινω σε έναν θειο μου) και μετα με αυτοκινητο στο san diego για 2 βραδια,στο las vegas μαζι με gran canyon για 3 βραδια και μετα 5 βραδια san fracisco και πισω για ελλαδα απο σαν φρασ.τι λετε?ειναι αρκετο?σε ποια ξενοδοχεια να μεινω?για φαγητο?taver και defkalion παρακαλω πολυ δωστε μου τα φωτα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οργανωστε με
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
κατ αρχην μην κανεις βλακεια και κλεισεις σ αυτην τη τιμη.συνηθως το l.a.το βρισκω λιγο πανω απο 650.ειναι πολυ νωρις.και συνηθως βγαινει πιο ακριβο το γυριζεις απο αλλο αεροδρομια απ αυτο το οποιο ειχες φτασει.δλδ ath-lax-ath ειναι πιο οικοινομικο απ οτι ath-lax,sfo-ath.μπορεις το sfo-lax να το κανεις παμφθηνα με εσωτερικη πτηση
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
σιγουρα?η κοπελα απο το ταξιδιωτικο ειπε οτι πρεπει να τα κλεισω μεχρι αυριο αλλιως χανω τη προσφορα.δε ξερω τι να κανω!
Εγώ θα άλλαζα ταξιδιωτικό αν τώρα Δεκέμβρη μου έλεγαν να βιαστώ να προλάβω προσφορά αεροπορικών για το καλοκαίρι. Μάλλον πρόκειται για δική τους προσφορά και όχι της αεροπορικής...
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
σε αυτο το site αν το ψαχνω σωστα για να παμε Λ.Α. και να γυρισουμε απο Σ.ΦΡ. βγαινει 1439 το ατομο ενω η κοπελα βρηκε 1015.ποια ειναι η γνωμη σου?πρεπει να κλεισω απο τωρα αυριο?χρειαζομαι βοηθεια!!!!!!!!αχγωθηκα
Μην αγχώνεσαι καθόλου,έχεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ!!!
Μήπως τα 1439 είναι σε δολάρια και όχι σε ευρώ??
Στη θέση σου θα περίμενα μέχρι το Μάρτιο που όπως γράφουν οι γνώστες του forum βγαίνουν προσφορές!Και τους εμπιστεύομαι!


Εγώ θα άλλαζα ταξιδιωτικό αν τώρα Δεκέμβρη μου έλεγαν να βιαστώ να προλάβω προσφορά αεροπορικών για το καλοκαίρι. Μάλλον πρόκειται για δική τους προσφορά και όχι της αεροπορικής...
:clap::clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.850
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom