Ολλανδία low budget amsterdam? βοηθεια!!

astirpal

Member
Μηνύματα
58
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνια
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
εχει τα παντα πεντακαθαρο σε ολα-σε τουαλετες- κλπ - το μπαρ κ το εστιατοριο πολυ καλο πολυ καλη κ ευκολη προσβαση στο κεντρο τι αλλο να σου πω?εχω παει πολλες φορες κ ξανα αν παω πρωτο το εχω σε προτιμηση-προσοχη παντα εχει para poly κοσμο και χρειαζετε νωρις κρατηση ειδικα καλοκαιρια-σε wagonette - τα βραδια και ολοι την ημερα γινετε ολο τα καλοκαιρια ενας μικρος χαμος απο μουσικη κ παρααα πολυ κοσμος
 

astirpal

Member
Μηνύματα
58
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνια
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
εχει τα παντα πεντακαθαρο σε ολα-σε τουαλετες- κλπ - το μπαρ κ το εστιατοριο πολυ καλο πολυ καλη κ ευκολη προσβαση στο κεντρο τι αλλο να σου πω?εχω παει πολλες φορες κ ξανα αν παω πρωτο το εχω σε προτιμηση-προσοχη παντα εχει para poly κοσμο και χρειαζετε νωρις κρατηση ειδικα καλοκαιρια-σε wagonette - τα βραδια και ολοι την ημερα γινετε ολο τα καλοκαιρια ενας μικρος χαμος απο μουσικη κ παρααα πολυ κοσμος
Μια χαρα δηλαδη ελπιζω μονο να μπορεις ν κοιμηθεις το βραδυ, να μην εχει βαβουρα. Επισης πρακτικα αν ειναι κοντα στο κεντρο με τα ποδια, καπου διαβασα οτι το βραδυ μεχρι καποια ωρα εχει ενα λεωφορειο που περνα απο εκει, αυτο αν ισχυει θα ναι στα πολυ συν.
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
μια χαρα το βραδυ καθολου φασαρια-Η στάση του τραμ με αρ. 7 και 14 τραμ είναι πλησιέστερα στο κάμπινγκ και είναι περίπου 5 λεπτά με τα πόδια. No 26 είναι περίπου 10 λεπτά με τα πόδια αλλά σας μεταφέρει στο κέντρο λίγο πιο γρήγορα.
 

astirpal

Member
Μηνύματα
58
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνια
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Ευχαριστω για τις πληροφοριες! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.501
Μέλη
38.924
Νεότερο μέλος
panvarv

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom