Γενικά Low cost νησακια αιγαιου

nikos88

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λημνος
Η Σεριφος και η Σκυρος δεν θα σε βολεψουν αν δεν εχεις δικο σου μεταφορικο μεσο ενω στην Συρο δεν θα εχεις προβλημα νομιζω εχει αρκετα συχνα λεωφορεια απο οτι θυμαμαι
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
ευχαριστω ολους για τις πληροφοριεςς που μου δωσατε..θα το κοιταξω για συρο καθως και για σεριφο αν και πιστευω οτι στη σεριφο θα ειναι πιο ακριβα.!! τωρα αν καποιος γνωριζει κ για τις μετακινησεις αν μπορεις να γυρισεις το νησι χωρις μεταφορικο μεσο θα το εκτιμουσα να μου πει!!
Για τις μετακινήσεις στη Σύρο και λοιπές πληροφορίες δες: εδώ
 

mary mary

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
πείτε μου λίγο αν ξέρετε στη Σέριφο μπορείς να πας χωρίς αυτοκίνητο; έχει καλή συγκοινωνία για να πας σε παραλίες;
 

nikos88

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λημνος
περισυ που πηγα ειχε συχνη συγκοινωνια μονο προς την χωρα κ οχι προς τις παραλιες. Η μονη λυση αν δεν εχεις το δικο σου μεσο ειναι τα ταξι αλλα δεν ξερω ποσο βολικη μπορει να ειναι αυτη η λυση
 

PheniX

Member
Μηνύματα
62
Likes
4
Καλημέρα
προτιμάω να πω για την Ίο, είναι φτηνό νησί για να μείνεις και για όλα τα άλλα έξοδα,φαγητό ενοικίαση αυτοκίνητου, ήμασταν πέρυσι στην Ίο ,αρχές Αυγούστου 8 νύχτες και μας άρεσε πάρα πολύ.
Ωραία χώρα ωραίες παραλίες όμορφος και συμπαθητικός κόσμος,και χαμηλές τιμές.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
πείτε μου λίγο αν ξέρετε στη Σέριφο μπορείς να πας χωρίς αυτοκίνητο; έχει καλή συγκοινωνία για να πας σε παραλίες;
Α παπαπα ..ουτε κατα διανοια η Σεριφος να εχει ΚΤΕΛ...αυστηρα μεταφορικο μεσο...ειναι μικρο το νησακι ..για 3-4 μερες το πολυ.
Απο παραλιες παντως δεν ενθουσιαστηκα ..η Χωρα ειναι ομορφη .
Αν κλινεις ,οπως βλεπω ,μεταξυ Σεριφου και Σκυρου...εγω επιλεγω τη δευτερη..εχω παει και στα 2.
 

nikos88

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λημνος
Περισυ πηγα κ Σκυρο κ Σεριφο και εχω να πω οτι η Σκυρος ειναι οντως πιο ωραια σε ολα τα επιπεδα (παραλιες-χωρα-φαγητο κτλ) αλλα χρειαζεται σιγουρα αυτοκινητο αλλιως δεν βολευει καθολου.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.819
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom