Lufthansa για Βόρεια Αμερική από 385 ευρώ

dimiko

Member
Μηνύματα
62
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΖΑΜΑΪΚΑ
Εεεεεεεεεε ρε αυτη η σκατοεταιρεία......φυλακή θα μπούμε λέμεεεεεεε...!!!!
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
Να ρωτήσω και εγω άμα κλείσω 2 εισητηρια μπορώ να αλλάξω μονο το όνομα; Στο ένα απο τα δυο ;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Να ρωτήσω και εγω άμα κλείσω 2 εισητηρια μπορώ να αλλάξω μονο το όνομα; Στο ένα απο τα δυο ;
Αν γινόταν αυτό που ζητάς χωρίς χρηματικό πρόστιμο, τα εισιτήρια προσφορών θα εξαφανίζονταν από επιτήδειους που μετά θα τα πούλαγαν σε πολλαπλάσιες τιμές στη μαύρη.
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
Έκλεισαν και εγω( ταξίδι ονειρεμενο ασε μου φαίνεται απίστευτο ! 2 με 12 Δεκεμβρίου ) πήγα να κλείσω στην αρχή με air tickets Kai ζητούσε διαβατήριο και για τους δυο για την ώρα μόνο εγω είχα ! Και μπήκα στην σελίδα της lufthansa Kai ζήτησε μόνο ονόματα και ημερομηνίες γενησς ! Ρτωρα μένει μόνο το ξενοδοχείο άμα ξέρεις κάποιος που αξίζει για ξενοδοχείο ας δώσει καμία πληροφορία
 

manina71

Member
Μηνύματα
35
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αχ ψήνομαι κι εγώ για μια Νέα Υόρκη...τελευταία φορά που πήγα ήταν περίπου πριν 17 χρόνια!!!! Αλλά ο άντρας μου δεν έχει ταξιδέψει ποτέ εκτός Ευρώπης, οπότε είναι η ευκαιρία που περίμενε..Δε μου λέτε, σκεφτόμαστε για τέλη Φεβρουαρίου με αρχές Μαρτίου (για να βάλουμε την Καθαρή δευτέρα μέσα και για να βρούμε φθηνότερα τα ξενοδοχεία), αν έχει πάει κανείς σας αυτή την εποχή, από καιρό (δηλαδή χιόνια) πως είναι αυτό το διάστημα;; (εγώ είχα πάει τέλη Μαρτίου και είχε μια χαρά καιρό)..
 

giannenara

Member
Μηνύματα
36
Likes
2
μια ερωτηση παιδια γιατι ενδεχεται μεγαλη ηττα,:(
πηγαμε να κλεισουμε στο travelplanet24,συμπληρωσαμε τα στοιχεια κτλ,μας ηρθε και το email για το κωδικο ωστε να βαλουμε αυριο τα λεφτα,αλλα
εκει στο email λεει για να εκδοθει η κρατηση πρεπει να συμπλρωσουμε και το αριθμο διαβατηριο,αλλα εμεις ακομα δεν εχουμε βγαλει διαβατηριο,αφου νοεμβριο λεγαμε να παμε..
αυτο σημαινει παπαλα τα εισιτηρια?η απλα τα κλεινουμε τωρα κανονικα βαζουμε και τα λεφτα και αργοτερα στελνουμε τους αριθμους??
 

DeMiNiO21r

Banned
Μηνύματα
25
Likes
2
πότε θα βγάλουν καμία προσφορά για L.A. ;;; πέρυσι είχα πάει με 380 ευρώ.... φέτος δεν το βρίσκω κάτω απο 800.... ξέρει κάποιος κάτι που δεν ξέρω :))) ????
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Καλημέρα κι από μένα. Επειδή ενδιαφέρομαι να κλείσω κι εγώ αυτή τη προσφορά ήθελα να ρωτήσω εάν η ώρα μεταξύ των δύο πτήσεων είναι αρκετή. Γιατί δεν ξέρω αν αρκεί που έχω δει σε κάποιες πτήσεις 1 ώρα στη Φραγκφούρτη ή το Μονάχο για να μετεπιβιβαστώ. Να προτιμήσω αυτή ή να διαλέξω κάποια με μεγαλύτερο stop over? Καμμία συμβουλή?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
πότε θα βγάλουν καμία προσφορά για L.A. ;;; πέρυσι είχα πάει με 380 ευρώ.... φέτος δεν το βρίσκω κάτω απο 800.... ξέρει κάποιος κάτι που δεν ξέρω :))) ????
Εγώ ξέρω αυτό που λέει ο λαός ότι δεν είναι κάθε μέρα τ' Αη-Γιαννιού.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.230
Μηνύματα
884.366
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom