Lufthansa - Worldwide summer sale

DimiT

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
"Purchase by: 31.05.2011"

Αυτό τί σημαίνει; Τα κλείνω από την Τρίτη και μετά; Πήγα τώρα στο site, επέλεξα δύο ημερομηνίες και μου έβγαλε τιμή ένα χιλίάρικο.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Στους όρους της προσφοράς λέει:

  • Subject to availability.
Το οποίο σημαίνει ότι τα εισιτήρια για τον προορισμό/ημερομηνίες που σε ενδιαφέρουν μπορεί να έχουν τελειώσει.
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Εμενα παντως αυτο το καρακας Αυγουστο μηνα με γαργαλαει///:roll::roll:
 

DimiT

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Γιατί το search είναι τόσο βλαμένο; μπορώ να ψάχνω μόνο σε διάστημα 7 ημερών. Δεν γίνεται να μου βγάλει τα φθηνότερα εισιτήρια σε κάθε μήνα;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Αφού έχει με 1000... έχει θέση. Anyway, θα το ψάξω καλύτερα.
Η κάνεις πλάκα ή δεν έχεις μυρουδιά από εισιτήρια...


Εμενα παντως αυτο το καρακας Αυγουστο μηνα με γαργαλαει///:roll::roll:
Τα 450? είναι το τυρί, η φάκα είναι τα υπόλοιπα... αν δεν θέλεις να πας πραγματικά στην Βενεζουέλα μην το κάνεις μόνο και μόνο για την τιμή... τα ρέστα σε αεροπορικά είναι πανάκριβα και στην ουσία γλιτώνεις 300 με 350? για ένα ταξίδι που θα σου στοιχίσει για πλάκα τουλάχιστον 2.500?... η Βεναζουέλα είναι υπέροχη αλλά πρέπει να την ταξιδέψεις και μάλιστα να την ταξιδέψεις την κατάληλη εποχή... μέτρα τα οικονομικά σου και δες αν σε συμφέρει... μην σε παρασύρει μόνο αυτό το 350αρι που γλιτώνεις...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
Τις τσίμπησαν τις προσφορές? Γιατί εμένα για Μέξικο Σίτυ δεν μου βγαίνει με την καμία η τιμή που αναφέρεται...:roll:
Και επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έλαβα mail από την Lufthansa...:roll:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Δεν ειναι δηλαδη καλη η εποχη εννοεις?:roll:
Για βενεζουελα σκεφτομαι...οχι για να κλεισω κι αλλα αεροπορικα για καπου αλλου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.396
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom