ΗΠΑ MADONNA !

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Αφού στήθηκα ώρες ατέλειωτες στην ουρά για το πολυπόθητο εισιτήριο της Madonna και δεν τα κατάφερα - υπήρχαν μόνο οι μακρινές θέσεις, από όπου βλέπεις την ντίβα σε γιγαντοοθόνη, πήρα τη μεγάλη απόφαση. :clap:
Έψαξα στο διαδίκτυο τις επόμενες εμφανίσεις της ( όλες κλεισμένες) και βρήκα 2 εισιτήρια για τις 2 Νοεμβρίου στο Όκλαντ της Καλιφόρνια.
Τώρα πλέον, φεύγουμε 2 άτομα για το φοβερό Σαν Φρανσίσκο, όπου θα μείνουμε 1 βδομάδα. Θα ξεκινήσουμε από Λος Άντζελες, θα νοικιάσουμε αυτοκίνητο και θα ανεβούμε την ακτή με στάσεις στη Σάντα Μπάρμπαρα και το Μοντερέι. Σύνολο 15 μέρες.
Με το δολάριο τόσο πεσμένο, δεν το συζητώ!!!!!!
Και αυτό που με ενθουσιάζει δεν είναι μόνο η συναυλία που θα είναι σούπερ. Είναι η τρέλα και το πως το αποφάσισα στα καλά καθούμενα. Τώρα το τι θα πουν στη δουλειά, ούτε που με νoιάζει. Madonna είναι μόνο μία!!!! H απόλυτη σταρ. Και δεν ξέρω αν θα ξανακάνει τουρνέ, άρχισαν να την παίρνουν και τα χρόνια...
Είναι σαν να ζεις στα 60s και δεν πας να δεις τους Beatles.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Γουστάρω το τρελό της ενέργειας αυτής καθεαυτής.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
καλα δεν το συζηταμε, αυτη και αν ειναι αποφαση!!!
Μου εφτειαξες το απογευμα ,εκει που επλητα στη δουλεια.
Σου ευχομαι να περασεις καταπληκτικα και παντα τετοια ....
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
traveladdict μακαρι να ειχα την τρελα σου να περνω τετοιες αποφασεις στα καλα καθουμενα.Σε παραδεχομαι,και δεν σου κρυβω οτι με εντυπωσιαζεις πολυ.
Παντως καλο κινητρο η Μαντονα.!!!
Ολοψυχα παντα τετοια!!!:clap:

Αν παραδειγματιστω απο σενα αυριο που θα παω στην καφετερια της περιοχης μου για καφεδακι,καλυτερα θαναι να πεταχτω μεχρι την Κολομβια να τον μαζεψω μονος μου,και μετα απο κανα 20ημερο ναρθω να τον αλεσω σπιτι.;)

Τωρα που το σκεφτομαι μου τελειωσε και η κολονια.
Κατι διαβασα για Παρισι εδω μεσα.:rolleyes:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
traveladdict, με εφτιαξες εισαι πρωτος! αυτες οι τρέλες μας μενουν στην τελικη... κι εγω την κουβαλαω..., αλλα δεν σε φτάνω! και θελουμε φυσικα report απο την συναυλια και! το ταξιδι σου! ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΑ!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μπραβο traveladdict , τα συγχαρητηρια μου! Αυτα μενουν τελικα!
Να απολαυσεις το ταξιδι σου και τη συναυλια:clap:.
Περιμενουμε travelstory:xalara:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:shock::shock::shock:
Τι να πω τώρα...Μ' αυτή την τρέλα οδηγό, δεν είναι τυχαίο που κοντεύεις να γυρίσεις όλη τη γη...;)
Πάντα τέτοια και να περάσεις καλά!:clap:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
τι ωραιο σημαδι για ταξιδι ηταν αυτο!!!!!! και τι ωραιος προορισμος!!! την περιοδο που θα πας θα ειναι μουρλια!!!! :clap::clap:
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Σιγά ρε παιδιά, θα κοκκινίσω!
Πάντως το τρελό το ξανάκανα, πριν 10 χρόνια περίπου, έναν Σεπτέμβρη, όταν ήρθαν οι Rolling Stones στην Αθήνα και δεν μπόρεσα να τους δω. Είχα σκάσει και όταν στις βραδινές ειδήσεις άκουσα ότι είχε επιτυχία η συναυλία πήγα να πεθάνω. Το επόμενο που άκουσα ήταν ότι επόμενος και τελευταίος σταθμός ήταν η Κων/πολη.
Θυμάμαι ότι στην Αθήνα έπαιξαν Τρίτη και ότι στην Πόλη θα έπαιζαν Παρασκευή. Μια και δυό με μία φίλη μπήκαμε στο αυτοκίνητο και βουρ για τους συμμάχους μας!!!
Η συναυλία ήταν απίστευτη και αν και είμασταν μακριά από τη σκηνή, ξαφνικά ανοίγει μία γέφυρα σαν πασαρέλα και ο Μικ Τζάγκερ ήρθε σκριβώς μπροστά μας! Έτσι να έκανες τον άγγιζες! Δεν σας λέω τίποτα!!!
Το καλύτερο ήρθε όταν όλοι είχαν βγάλει τα ρούχα τους και χόρευαν μισόγυμνοι και ιδρωμένοι. Ανοίγουν οι ουρανοί και αρχίζει να βρέχει καταρρακτωδώς και οι προβολείς έκαναν τη βροχή ολόχρυση!!! Κανείς δεν έδινε σημασία στην χάρτινη ασημένια βροχή που εκείνη την ώρα οι διοργανωτές άρχισαν να ρίχνουν με το τσουβάλι.
Μια από τις ωραιότερες στιγμές της ζωής μου.
Παροτρύνω όλους εσάς που λέτε μακάρι και γω να μπορούσα, να ξεσηκωθείτε να πάτε. Φορτώστε την κάρτα στην ανάγκη. Αυτά είναι γεγονότα που τα ζεις μία φορά μόνο.
 

kouros

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Αφού στήθηκα ώρες ατέλειωτες στην ουρά για το πολυπόθητο εισιτήριο της Madonna και δεν τα κατάφερα - υπήρχαν μόνο οι μακρινές θέσεις, από όπου βλέπεις την ντίβα σε γιγαντοοθόνη, πήρα τη μεγάλη απόφαση.
Δηλαδή,εγώ θεωρούμαι τυχερός που έδωσα 220 ευρώ για 2 εισιτήρια?:lol:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Και η δική μας οικογένεια θα εκπροσωπηθεί (ευτυχώς).
Ο τζουνιορ στήθηκε στην ουρά για 7 ωρες ( Θεσ/νικη) και ανταμειφθηκε με εισιτήριο των 90 ?.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom