MALEV - Βουδαπέστη : πακέτο πτήσεις k ξενοδοχείο

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Για να μην ανοίγω άλλο topic για τη Malev
aimg188.imageshack.us_img188_1135_picture5cpa.png

Περισσότερα εδώ
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
το 5άστερο ξενοδοχείο δεν λένε ποιό είναι.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
οι τιμες αυτες ειναι με επιστροφη?πωπω δεν τα ξερω καθολου αυτα αλλα θελω να βρω ο,τι καλυτερο για τους γονεις μου που θελουν να πανε πραγα το πασχα...σιγουρα ομως ενας προυπολογισμος πρεπει να γινει.βοηθηστε...:lol:
560 βγαζει με βαση αυτα που εβαλα για δυο ατομα...εννοει με επιστρφη ετσι?
 

RTW

Member
Μηνύματα
75
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
οι τιμες αυτες ειναι με επιστροφη?πωπω δεν τα ξερω καθολου αυτα αλλα θελω να βρω ο,τι καλυτερο για τους γονεις μου που θελουν να πανε πραγα το πασχα...σιγουρα ομως ενας προυπολογισμος πρεπει να γινει.βοηθηστε...:lol:
560 βγαζει με βαση αυτα που εβαλα για δυο ατομα...εννοει με επιστρφη ετσι?
Αν είχες δώσει κ ημερομηνία επιστροφής, τότε ναι.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
ναι ειχα δωσει...αλλα τοσα για 2 ατομα με επιστροφη ειναι καλα?λετε να υπαρχουν και καλυτερα?
 

RTW

Member
Μηνύματα
75
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
ναι ειχα δωσει...αλλα τοσα για 2 ατομα με επιστροφη ειναι καλα?λετε να υπαρχουν και καλυτερα?
δοκίμασες σε σελίδες άλλων εταιριών ? Czech Airlines, Skyeurope , KLM...?
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
χαχα...γελάω γιατι δεν εχω ιδεα απ'ολα αυτα...απλα ψαχνω απο'δω και απο'κει...
βρηκα και με 196 ευρω...ενδεικτικα προσπαθω να βρω διαφορες τιμες γιατι οσο να'ναι ειναι πολυ νωρις απο τωρα για το πασχα!!!
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Από ό,τι τσέκαρα οι Czech Airlines, έχουν αρκετά ακριβό το εισιτήριο για την συγκεκριμένη περίοδο(γύρω στα 270 σύνολο).
Οικονομικότερη λύση και ταυτόχρονα πιο "σίγουρη" είναι αυτή της Wizzair αλλά η συγκεκριμένη πετάει μόνο από Θεσσαλονίκη.
Από Αθήνα λογικά η Skyeurope πρέπει να έχει την πιο ελκυστική προσφορά.
Και αυτή της Malev όμως αν και με ανταπόκριση είναι αρκετά συμφέρουσα.
Εξαρτάται τι αναζητάς, απευθείας πτήση από Αθήνα, πτήση χωρίς ανταπόκριση, οικονομικότερη λύση...
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
οι τιμες αυτες ειναι με επιστροφη?πωπω δεν τα ξερω καθολου αυτα αλλα θελω να βρω ο,τι καλυτερο για τους γονεις μου που θελουν να πανε πραγα το πασχα...σιγουρα ομως ενας προυπολογισμος πρεπει να γινει.βοηθηστε...:lol:
560 βγαζει με βαση αυτα που εβαλα για δυο ατομα...εννοει με επιστρφη ετσι?

Eγώ έκλεισα από εδώ ,ηλεκτρονική σελίδα διαχείρισης οικονομικών εισιτηρίων czech,για Πράγα τον Νοέμβριο 98 ? με επιστροφή,πετάς με czech και η μοναδική επιβάρυνση που έχεις είναι αν κάνεις check in στο αεροδρόμιο,νομίζω 10 ? περίπου.
 
Last edited by a moderator:

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Πράγματι καλή επιλογή και αυτή της Click4Sky / CzechAirlines με fixed τιμές ενώ αληθεύει και το γεγονός πως εάν δεν κάνεις web check-in χρεώνεσαι με μια επιπλέον χρέωση στο check-in του αεροδρομίου της τάξης των 250.00 CZK ή 9.83420 EUR. ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.101
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom