MALEV - Βουδαπέστη : πακέτο πτήσεις k ξενοδοχείο

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
έκλεισα! φεύγω 14/11 μεσημέρι και επιστρέφω 16/11 αργά το βράδυ προς Δευτέρα. η τιμή είναι 458 για δύο άτομα + 14 ευρώ προμήθεια τραπέζης. πέρνουν πρώτα τα λεφτά από την τράπεζα και μετά σου στέλνουν το voucher άρα δεν ξέρω ακόμα τι παίζει με το ξενοδοχείο
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Aν εννοείς την MALEV λίγο εκριβά δεν είναι? 236 το έτομο? σε ποιό ξενοδοχείο αν επιτρέπεται?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
η τιμή είναι 458 για δύο άτομα + 14 ευρώ προμήθεια τραπέζης. πέρνουν πρώτα τα λεφτά από την τράπεζα και μετά σου στέλνουν το voucher άρα δεν ξέρω ακόμα τι παίζει με το ξενοδοχείο
εννοείς δεν ξέρεις το όνομα? γιατί τσιμπημένη η τιμη φαίνεται. εκτός κι αν είναι hilton, boscolo κλπ.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
έκλεισα με την προσφορά της malev. 229 (236) για το άτομο τα αεροπορικά Αθήνα- Βουδαπέστη και δύο διανυκτερεύσεις σε 5άστερο με πρωινό. το ξενοδοχείο θα το ξέρω εντός της ημέρας.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Αυτό λέμε αρχηγέ μου λίγο τσιμπιμένα είναι... οι τιμές που παίζουν με προσφορά είναι γύρω στα 165? εισιτήρια και δυό βράδια στο Hilton ή στο Boscolo... μήπως έχει tranfer, ξεναγήσεις ή κάποια γεύματα?
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
που παίζουν αυτές οι τιμές ? που μπορούμε να τις βρούμε?(165 ευρώ 2 εισιτήρια μετ΄επιστροφής και 2 μέρες διαμονή?)
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
με ποια αεροπορική εταιρεία ξέρετε?
Η τιμή πάντως της Malev (229 το άτομο) είναι μονο αεροπορικά εισιτήρια και διαμονή σε 5 αστέρων ξενοδοχείο χωρίς ξεναγήσεις ή γεύματα.Οσο για τα ξενοδοχεία μου απάντησαν :
Hotel: Ramada Plaza Budapest or Intercontinental Budapest . It’s depends on the hotel actual capacity. (Breakfast included)
 
Last edited by a moderator:

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
με ποια αεροπορική εταιρεία ξέρετε?
Η τιμή πάντως της Malev (229 το άτομο) είναι μονο αεροπορικά εισιτήρια και διαμονή σε 5 αστέρων ξενοδοχείο χωρίς ξεναγήσεις ή γεύματα.Οσο για τα ξενοδοχεία μου απάντησαν :
Hotel: Ramada Plaza Budapest or Intercontinental Budapest . It’s depends on the hotel actual capacity. (Breakfast included)

για πσκ νοεμβρίου αεροπορικά malev + hilton superior double 2 βράδυα = 182 ευρώ το άτομο
 
Last edited by a moderator:

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
ειναι καποια καινούργια προσφορά της Malev? γιατι δεν την βρίσκω?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Η προσφορά της MALEV είναι στα 66?... από εκεί και μετά ξενοδοχεία πεντάστερα γύρω στα 100? το βράδυ έχει να φάνε και οι κότες... τι δεν καταλαβαίνετε ρε παιδιά?
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
επειδή εγω ψαχνω για Σεπτέμβρη οι τιμές ξεφεύγουν (272 είναι μονο τα αεροπορκά/άτομο)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.107
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom