Ιταλία Milano per sempre

Ferrari_84

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπερά σε όλο το φόρουμ. Καμμιά ιδέα κανείς για ξενοδοχείο προσιτό(60-70ε /βράδυ)? Έχει έκθεση το σκ που σχεδιάζουμε να πάμε και βρήκαμε αεροπορικά, είναι όλα πανάκριβα!!!! 2,5 φορές επάνω οι τιμές!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.855
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπερά σε όλο το φόρουμ. Καμμιά ιδέα κανείς για ξενοδοχείο προσιτό(60-70ε /βράδυ)? Έχει έκθεση το σκ που σχεδιάζουμε να πάμε και βρήκαμε αεροπορικά, είναι όλα πανάκριβα!!!! 2,5 φορές επάνω οι τιμές!!
Κατ΄ αρχάς καλώς ορίσατε. Συνήθως όταν υπάρχουν εκθέσεις οι τιμές είναι παράλογες.
 

nikoletta1982

Member
Μηνύματα
139
Likes
25
καλησπερα κ απο μενα..
θα μαι χριστουγεννα στο μιλανο 23-26/12.
θα θελα να ρωτησω αν ξερει καποιος να μου πει στις 24/12 θελουμε να παμε στην σκαλα του μιλανου κ γραφει οτι ειναι ανοιχτα μονο πρωι. εστειλα mail να ρωτησω μεχρι τι ωρα αλλα δ μ απαντησανε.
σας ευχαριστω προκαταβολικα.
κ οποια αλλη πληροφορια ευπροσδεκτη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
γραφει οτι ειναι ανοιχτα μονο πρωι. εστειλα mail να ρωτησω μεχρι τι ωρα αλλα δ μ απαντησανε.
σας ευχαριστω προκαταβολικα.
κ οποια αλλη πληροφορια ευπροσδεκτη.
απογευμα στην Ιταλια θεωρειται μετα τις 12.00. αρα θα ειναι ανοικτα 9-12.
 

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκιο
απογευμα στην Ιταλια θεωρειται μετα τις 12.00. αρα θα ειναι ανοικτα 9-12.
Νομίζω αν θυμάμαι καλά ότι είναι μέχρι τις 12:30, μετά κάνανε διάλειμμα για φαγητό και άνοιγε ξανά 13:30.
Άρα λογικά θα είναι 09:00 - 12:30
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
α ωραια!σ ευχαριστω πολυ!
θεωρεις οτι πρεπει να βγαλω εισητηρια απο πριν παω για την Σκαλα, την πινακοθηκη κ την Duomo?
οτι μπορεις να βγαλεις απο πριν καλυτερα ειναι, αποφευγεις ουρες που μπορει να ειναι τεραστιες. ειδικα για Cenacolo ειναι μονοδρομος. γιατι οχι εξαλλου?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Νομίζω αν θυμάμαι καλά ότι είναι μέχρι τις 12:30, μετά κάνανε διάλειμμα για φαγητό και άνοιγε ξανά 13:30.
Άρα λογικά θα είναι 09:00 - 12:30
ασε το λογικα συμφωνα με εσενα. οταν λεμε σε επισημα σαιτ απογευμα εννοουμε 12.00-18.00. ουτε λεει κανενα διαλειμμα για φαγητο. λεει δεν ανοιγει απογευμα δηλ μονο πρωι δηλ 9-12. τελος.
 

nikoletta1982

Member
Μηνύματα
139
Likes
25
οτι μπορεις να βγαλεις απο πριν καλυτερα ειναι, αποφευγεις ουρες που μπορει να ειναι τεραστιες. ειδικα για Cenacolo ειναι μονοδρομος. γιατι οχι εξαλλου?
εχεις δικιο σ αυτα που λες. απλα με μπερδευουν οι σελιδες τους. δ βρισκω ευκολα τα επισημα site κ εκνευριζομαι. :) τεσπα θα το ψαξω κ αλλο.
εψαχνα κ για τον μυστικο δειπνο κ βρηκα 10 site, που λεει ο λογος, το καθενα με αλλη τιμη κ ασε που δ εβρισκα κ ωρες.

Νομίζω αν θυμάμαι καλά ότι είναι μέχρι τις 12:30, μετά κάνανε διάλειμμα για φαγητό και άνοιγε ξανά 13:30.
Άρα λογικά θα είναι 09:00 - 12:30
θα υπολογισουμε καλυτερα 9-12 μην παμε κ φαμε πορτα για μιση ωρα. ευχαριστω παντως.
εχετε τιποτα να μου προτεινετε που νομιζεται οτι ειναι σημαντικο?
 
Last edited by a moderator:

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εχεις δικιο σ αυτα που λες. απλα με μπερδευουν οι σελιδες τους. δ βρισκω ευκολα τα επισημα site κ εκνευριζομαι. :) τεσπα θα το ψαξω κ αλλο.
εψαχνα κ για τον μυστικο δειπνο κ βρηκα 10 site, που λεει ο λογος, το καθενα με αλλη τιμη κ ασε που δ εβρισκα κ ωρες.
Το μονο επισημο σαιτ, παρε τηλ:
http://www.vivaticket.it/index.php?nvpg[evento]&id_show=63954&idt=744
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom