Musica Italiana

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αγαπημένο τραγούδι Καρφίτσα μου. Το προτιμώ όμως με τους Ricchi e Poveri και την καταπληκτική φωνή της Angela Brambati.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Βάλε ένα λινκ με το τραγούδι από το utube μανδαμ , τι μας βάζεις από την corriere della sera ? πρέπει να κάνουμε εγγραφη , δεν ανοίγει :p πριν καμία εβδομάδα πάντως βρισκομενη στη χωρα για λιγεσ ωρεσ ,στους ιταλικους ραδιοφωνικούς σταθμούς ο Marco έπαιζε συχνά ...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Βάλε ένα λινκ με το τραγούδι από το utube μανδαμ , τι μας βάζεις από την corriere della sera ? πρέπει να κάνουμε εγγραφη , δεν ανοίγει :p πριν καμία εβδομάδα πάντως βρισκομενη στη χωρα για λιγεσ ωρεσ ,στους ιταλικους ραδιοφωνικούς σταθμούς ο Marco έπαιζε συχνά ...

Χαχαχα, ρεεε δεν υπαρχει στο youtube το video ufficiale, γι'αυτο το εβαλα απο την corriere... Απο τον υπολογιτη μου παντως μια χαρα το βλεπω χωρις εγγραφες κτλ...
Εεεετσι το μαναράκι! Αφού είναι πολύ ταλαντούχος, δε μου κάνει εντύπωση να παίζει παντού!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Και 2 συναυλιούλες για όσους τυχερούς μένουν ή θα βρίσκονται στην Ιταλίτσα μου τις προσεχείς ημέρες, από αγαπημένο Franco Battiato σε συνεργασία με Antony & the Johnsons!! Θα σκότωνα για να βρεθώ στης Verona... :mad:

afbcdn_sphotos_a_a.akamaihd.net_hphotos_ak_prn2_1233511_626945450670475_2031590666_n.png
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
30-31 Μαίου στο Olimpico ο πρωτος, 25-26/6 ο 2ος. άνοιξε η προπώληση..βιαστειτε, θα πανε για sold out..


 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μπαίνουμε σιγά σιγά σε mood Sanremo 2014!! 18 Δεκεμβρίου αναμένεται η λίστα με τους καλλιτέχνες που θα συμμετάσχουν ενώ ανάμεσά τους θα βρίσκεται μετά από απουσία κάποιων χρόνων από τις μουσικές σκηνές και η αγαπημένη Giusy Ferreri με καινούρια δισκογραφική δουλειά!!
http://www.ilsecoloxix.it/p/imperia/2013/11/25/AQ4f8C4-festival_vedremo_sanremo.shtml

@ευαγγελια Λες να μας κάνουν τη χάρη και ο Giuliano με τον Lorenzo;;; :bounce:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom