Ryanair Nεα δρομολογια της Ryanair απο Ελλαδα

Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Δεν ήξερα που να θέσω την ερώτηση και με αφορμή τις πτήσεις που ξεκινάει η ryanair από Θεσνίκη θέτω την απορία μου εδώ,όσοι έχουν ταξιδέψει με την εταιρεία η γνωρίζουν τέλος πάντων ας με διαφωτίσουν..
Προσπαθώντας να κάνω κράτηση πχ Θεσνίκης-Ρώμης αφού επιλέξω ημερομην μου βγάζει το κόστος λέει το συνολικό ποσό χωρίς αποσκευές για τις οποίες δίνει το λινκ με το κατεβατό δηλ τους όρους όπου γράφονται αναλυτικά τα ποσά ανάλογα με τα κιλά και ;πρώτη αποσκευή κλπ,
αλλά πουθενά δεν έχει κουτάκι για να δηλώσεις την αποσκευή ώστε να προσαυξηθεί στο ποσόν(όπως έχει ευκρινώς η easyjet),
κάτι δεν καταλαβαίνω;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Δεν ήξερα που να θέσω την ερώτηση και με αφορμή τις πτήσεις που ξεκινάει η ryanair από Θεσνίκη θέτω την απορία μου εδώ,όσοι έχουν ταξιδέψει με την εταιρεία η γνωρίζουν τέλος πάντων ας με διαφωτίσουν..
Προσπαθώντας να κάνω κράτηση πχ Θεσνίκης-Ρώμης αφού επιλέξω ημερομην μου βγάζει το κόστος λέει το συνολικό ποσό χωρίς αποσκευές για τις οποίες δίνει το λινκ με το κατεβατό δηλ τους όρους όπου γράφονται αναλυτικά τα ποσά ανάλογα με τα κιλά και ;πρώτη αποσκευή κλπ,
αλλά πουθενά δεν έχει κουτάκι για να δηλώσεις την αποσκευή ώστε να προσαυξηθεί στο ποσόν(όπως έχει ευκρινώς η easyjet),
κάτι δεν καταλαβαίνω;
στην αμεσως επομενη σελιδα
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Αφού επιλέξεις τις ημερομηνίες των πτήσεων προχωράς και στην επόμενη σελίδα πάνω πάνω λέει Passenger details. Εκεί καταχωρείς το όνομά σου και δίπλα επιλέγεις την βαλίτσα που θα έχεις. Η τιμή ανανεώνεται αυτόματα στο δεξί μέρος της σελίδας.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Μην ξεχασεις να εκτυπωσεις το Boarding pass γιατι αν δεν το εχεις μαζι σου πληρωνεις
νομιζω 40 ευρωπουλα
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Πρός το παρόν"ψάχνομαι"με την εταιρεία και φαντάζομαι αρκετοί θα είναι σαν κι εμένα...γι αυτό κάθε διευκρινιστική πληροφορία είναι χρήσιμη.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Aπό 2/7 πετάει και στα Χανιά... από ΗΗΝ και BGY... αν αντέχετε τις κακουχίες η Γερμανία και η Β.Ιταλία σας περιμένουν Χανιώτες...
 

xafper

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
εχει ταξιδεψει κανεις να μας πει εντυπωσεις? ασφαλης? σε τι αεροδρομια πεταει πχ για μιλανο (bergamo) ειναι μακρια απο μιλανο βαλιτσα ποσο χρεωνει περιπου ει ναι συνεπης στις ωρες?
 
Μηνύματα
774
Likes
616
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Ίδωμεν το φως...:clap:
Ελπίζω οι τοπικοί φορείς να το... λαδώσουν το θέμα να μείνει και το χειμώνα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom