North meets South

Πότε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    16
  • Poll closed .

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
ε οχι απο Δευτερα..παραμονη..απο τεταρτη ομως ουαι κι αλιμονο κ δω κακο σχολιο για Ρωμη, Alitalia κλπ..
Jimp απουσια σημερα..κ πες εσυ τι θα σε βολευε. ετσι το πα..
Τι να κανω φιλε μου επρεπε να δω συγγενεις,μονο σημερα βολευε.Και να σκασω και στο φαγητο:xmas_wink:

Για την κοπη πλακα κανω,οποτε μπορουν οι περισσοτεροι,εγω δεν βγαζω τετοια παραπονα.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
επομενο ραντεβου κοπη πιτας...προτεινα 22/1 στο γνωστο στεκι. ας ανοιχτει απο τωρα το τοπικ..
Χωρις να εχω καποιο θεμα με τη συγκεκριμενη ημερομηνια, εχω να πω πως αν αντι για 22/01 το κοπη τη πιτα γινει 25/01 που ειναι και Παρασκευη εκτος απο βασιλοπιτα θα φαμε και τουρτιτσα....:xmas_wink::xmas_wink:

ΥΓ: Χαιρομαι που περασετε τοσο ομορφα ακομη και χωρις εμενα...:xmas_evil::xmas_evil:
:xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Ηταν και για μένα μια πολυ όμορφη συγκέντρωση και σε πολύ ζεστό κλίμα...κάθε φορά μαζί σας νοιώθω καλύτερα!καλή δοαμονή στον Thanassi καιμκαλες γιορτές σε όλους όσους ήρθαν αλλά και σε όσους δεν μπόρεσαν!Ορέστη η επιλογή σου ήταν πολύ καλή και σε ευαχριστούμε για όλα ,κι ας σε είδα για λίγο...
Περιμένω την κοπή της πίτας για να ξαναβρεθούμε!...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Ευχαριστώ όλους σας που ήρθατε και περάσαμε υπέροχα. Την ρακύ που κατεβάσαμε, τα νόστιμα εδέσματα άλλα προ πάντων την πολλή καλή παρέα ;)
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Χαιρετώ την όμορφη παρέα!
Χάρηκα πολύ που βρέθηκα μαζί σας!!
Ορέστη εξαιρετική η επιλογή του μαγαζιού...
Καλά Χριστούγεννα σε όλους και καλή διαμονή στο Θανάση και εις το επανιδείν!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.217
Μηνύματα
883.961
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom