North meets South

Πότε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    16
  • Poll closed .

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Να ρωτήσω γιατί θέλω να είμαι σίγουρη:η Πλατεία Ηρώων είναι η Πλατεία Υμηττού;
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Να ρωτήσω γιατί θέλω να είμαι σίγουρη:η Πλατεία Ηρώων είναι η Πλατεία Υμηττού;
Όχι. Είναι διαφορετική. Προσέξτε να μην μπερδευτείτε.

Ο Ορέστης αρχικά είπε ότι είναι στην πλατεία Υμηττού, γι'αυτό και στο πλάνο με τις δηλώσεις συμμετοχής αναφέρεται λανθασμένα η πλατεία. (δυστυχώς δεν μπορούμε να το διορθώσουμε).

Στην πρώτη σελίδα όμως του θέματος, το διορθώσαμε.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Thank you! Εντάξει, και πάλι μια χαρά. Εγώ γενικότερα κόβω φλέβες να περιμένω να "συνεπέστατα" ελληνικά λεωφορεία και προτιμώ να περπατάω, απλά τώρα με προβληματίζει το ότι δεν ξέρω την περιοχή.
το να χαθεις ειναι δυσκολο, ενα δρομο θα παρεις ουσιαστικα, αυτον πισω απο το σουπερμαρκετ δουκας και ανεβαινεις

αν παλι ανησυχεις για τη περιοχη με την εννοια τι θα συναντησεις, δουλεψα εκει στην απογραφη δεν υπαρχει θεμα κινδυνου και ο δρομος εχει πολυ κινηση απο αμαξια
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ειναι πολυ ευκολη η προσβαση απο το μετρο. Οπως βγαινεις απο το μετρό της Δάφνης,περνας απεναντι την Βουλιαγμενης,βγαινεις στην Ελευθερωτων και μολις βρεις την πλατεια Ηρωων ειναι ενα γωνιακο πετροκτιστο κτηριο.

Μου ετυχε ενα παρα πολυ σοβαρο οικογενειακο προβλημα,ειπα στον ξαδερφο μου να ερθει να συνεννοηθει και με το μαγαζι. Πειτε οτι ειστε απο τον Ορεστη. Θα προσπαθησω να ερθω,αλλα δυστυχως δεν εξαρταται απο εμενα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ζεστη ατμοσφαιρα μεταξυ φιλων μια παρεα που με τη βοηθεια του φορουμ μεγαλωνει..αν κ τελευταιος, θενκς Orestcrete για την οργανωση..καλη διαμονη Thanasi, καλη επιστροφη στους φιλους που θα πανε βορεια κ καλες γιορτες σε ολους..
επομενο ραντεβου κοπη πιτας...προτεινα 22/1 στο γνωστο στεκι. ας ανοιχτει απο τωρα το τοπικ..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ζεστη ατμοσφαιρα μεταξυ φιλων μια παρεα που με τη βοηθεια του φορουμ μεγαλωνει..αν κ τελευταιος, θενκς Orestcrete για την οργανωση..καλη διαμονη Thanasi, καλη επιστροφη στους φιλους που θα πανε βορεια κ καλες γιορτες σε ολους..
επομενο ραντεβου κοπη πιτας...προτεινα 22/1 στο γνωστο στεκι. ας ανοιχτει απο τωρα το τοπικ..
Είσαι πολυ γλυκος ....( απο Δευτέρα παρακαλω να γυρίσει πίσω ο παλιός καλός Σαμιον ) :xmas_twisted:
Να ευχηθώ με τη σειρά μου καλη διαμονη στο Θανάση και προσοχή με το χόκεϊ παιδι μου , στους λοιπούς συμφορουμιτες και ειδικά απο αυτούς που ήρθαν απο μακρια καλές γιορτές και ένα μπράβο στον κύριο Ορεστη για τη διοργάνωση
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ήταν πολύ καλά σήμερα!
Όλοι τόσο φιλικοί! :xmas_biggrin:
Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα κι εύχομαι να μην παρεξηγήσατε τη ροπή μου προς την καλή ρακή! :xmas_cheesygrin:
Καλές γιορτές σε όλους! :xmas_biggrin:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Πίνοντας καφέ έσωσα τα ποτήρια της παρέας αυτή την φορά.
Χάρηκα που ξαναείδα αλλά πρωτομίλησα με όσους στάθηκε αδύνατο στην προηγούμενη μάζωξη.
Χάρηκα που γνώρισα τους Βόρειους φίλους εδώ στο Νότο, τον Θανάση ειδικότερα που ήρθε να μας βρει από τόσο μακριά.
Και θα σας πνίξω αν γίνει η κοπή της πίτας καθημερινή, φιλικά πάντα...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ευαγγελια said:
.( απο Δευτέρα παρακαλω να γυρίσει πίσω ο παλιός καλός Σαμιον )
ε οχι απο Δευτερα..παραμονη..απο τεταρτη ομως ουαι κι αλιμονο κ δω κακο σχολιο για Ρωμη, Alitalia κλπ..
Jimp απουσια σημερα..κ πες εσυ τι θα σε βολευε. ετσι το πα..
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Παιδια συγνωμη για το υποτονικο mood σημερα,ελπιζω στην κοπη της πιτας να ειμαι με καλυτερη διαθεση. Αντε να ανοιχθει καινουριο τοπικ για τη κοπη τη πιτα με τον καινουριο χρονο ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom