Nova & Forthnet και Ολυμπιακη 1+1 εισιτηριο δωρο

funtukaki

Member
Μηνύματα
61
Likes
51
προσφορά για όλους τους συνδρομητές Nova & Forthnet:

"Η Olympic Air σε συνεργασία με τη Nova και τη Forthnet σας απογειώνουν και σας χαρίζουν για κάθε 1 (ένα) εισιτήριο που αγοράζετε και 1 (ένα) επιπλέον δώρο"

Μας ενημερωσαν οταν εκανα συνδεση forthnet και βρηκα οτι περισσοτερες πληροφοριες υπαρχουν εδω για οποιον ενδιαφερεται:

Olympic Air - Nova & Forthnet
 
Μηνύματα
67
Likes
145
Επόμενο Ταξίδι
España? We'll see.
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Να μεγαλώσω όμως τα μικρά γράμματα του φυλλαδίου:

-Δωρεάν εισιτήριο μεν αλλά φυσικά πληρώνεις τους φόρους αεροδρομίου.

-Επίσης το δωρεάν εισιτήριο αφορά την ίδια πτήση με αυτή του εισιτηρίου που αγοράζεις, δηλαδή πετάει "δωρεάν" ο/η συνοδός.


;)
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
μεγαλη απατη ..
πηρα τηλ. και ρωτησα για Αμστερνταμ
μου ειπαν 454 για εμενα και 70 φοροι για το συνοδο μου
επειδη μου φανηκε τρελη η τιμη , ρωτησα ποσο κοστιζει να παω μονη μου
μου ειπαν 255 !!!
 

funtukaki

Member
Μηνύματα
61
Likes
51
εγω παλι ρωτησα για Κων/λη και μου βγηκε για ενα 3μερο τον Οκτωβρη 170Ε το ατομο απο Θεσσαλονικη (τελικα κλεισαμε για Ρωμη,αλλα οχι με ολυμπιακη,με ryan με 22Ε το ατομο :rolleyes:)
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΙΝΑ

tripakias

Member
Μηνύματα
7.996
Likes
12.065
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Απο ποιο αεροδρόμειο έχεις αναχώριση?
εγω παλι ρωτησα για Κων/λη και μου βγηκε για ενα 3μερο τον Οκτωβρη 170Ε το ατομο απο Θεσσαλονικη (τελικα κλεισαμε για Ρωμη,αλλα οχι με ολυμπιακη,με ryan με 22Ε το ατομο :rolleyes:)

(αυτο με τους 10 χαρακτηρες ειναι αχαρακτηριστο)
 
Last edited by a moderator:

funtukaki

Member
Μηνύματα
61
Likes
51
Θεσσαλονικη-Ρωμη απευθειας,αλλα μονο χειραποσκευη.Εκει στο πρωτο 7μερο του Οκτωβρη ειχε και αλλα εισητηρια σε τετοιες τιμες για την ιδια πτηση,γιατι ειχαμε δει διαφορες ημε/νιες - οποιος ενδιεφερεται απο Θεσ.κη και τον βολευει μπορει να το τσεκαρει,νομιζω ειναι καλη τιμη για ενα 4μερακι :D
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
αν αναφεροσουν στην τιμη για Κων/πολη μας ειπαν οτι ειναι Ολυμπιακη σε συνεργασια με Aegean,γιαυτο ανεβαινε η τιμη. Και ηταν μεσω Αθηνων.
Και όμως περιλαμβάνεται στους προορισμούς, που σύμφωνα με το site της Ολυμπιακής, ισχύει η προσφορά.
" Η προσφορά ισχύει για δρομολόγια εσωτερικού και εξωτερικού δικτύου της Olympic Air που εξυπηρετούνται με απευθείας πτήσεις και που εκτελούνται μόνο από την Olympic Air και αεροσκάφη της. Συγκεκριμένα:
- Για το εσωτερικό εξαιρούνται τα δρομολόγια των άγονων γραμμών: Αστυπάλαια, Ικαρία, Κάλυμνος, Κάρπαθος, Κύθηρα, Λέρος, Μήλος, Νάξος, Πάρος, Σκιάθος.

- Για το εξωτερικό ισχύουν οι εξής προορισμοί: Άμστερνταμ, Κάιρο, Λάρνακα, Βελιγράδι, Κωνσταντινούπολη, Τίρανα, Σόφια, Βουκουρέστι.
.."

Ποτέ δεν πίστεψα ότι χαρίζει κανείς ποτέ χρήματα. Άντε μιά τέτοια προσφορά να έχει οικονομικό αντίκρυσμα 20,30 το πολύ 50 ευρώ για τα 2 άτομα. Όμως μιά τέτοια διαφορά τιμής μπορεί κανείς έτσι και αλλιώς να πετύχει ανάλογα με τις ημερομηνίες ή την εταιρεία, που θα πετάξει....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.813
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom