Nova & Forthnet και Ολυμπιακη 1+1 εισιτηριο δωρο

funtukaki

Member
Μηνύματα
61
Likes
51
προσφορά για όλους τους συνδρομητές Nova & Forthnet:

"Η Olympic Air σε συνεργασία με τη Nova και τη Forthnet σας απογειώνουν και σας χαρίζουν για κάθε 1 (ένα) εισιτήριο που αγοράζετε και 1 (ένα) επιπλέον δώρο"

Μας ενημερωσαν οταν εκανα συνδεση forthnet και βρηκα οτι περισσοτερες πληροφοριες υπαρχουν εδω για οποιον ενδιαφερεται:

Olympic Air - Nova & Forthnet
 
Μηνύματα
67
Likes
145
Επόμενο Ταξίδι
España? We'll see.
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Να μεγαλώσω όμως τα μικρά γράμματα του φυλλαδίου:

-Δωρεάν εισιτήριο μεν αλλά φυσικά πληρώνεις τους φόρους αεροδρομίου.

-Επίσης το δωρεάν εισιτήριο αφορά την ίδια πτήση με αυτή του εισιτηρίου που αγοράζεις, δηλαδή πετάει "δωρεάν" ο/η συνοδός.


;)
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.673
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
μεγαλη απατη ..
πηρα τηλ. και ρωτησα για Αμστερνταμ
μου ειπαν 454 για εμενα και 70 φοροι για το συνοδο μου
επειδη μου φανηκε τρελη η τιμη , ρωτησα ποσο κοστιζει να παω μονη μου
μου ειπαν 255 !!!
 

funtukaki

Member
Μηνύματα
61
Likes
51
εγω παλι ρωτησα για Κων/λη και μου βγηκε για ενα 3μερο τον Οκτωβρη 170Ε το ατομο απο Θεσσαλονικη (τελικα κλεισαμε για Ρωμη,αλλα οχι με ολυμπιακη,με ryan με 22Ε το ατομο :rolleyes:)
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ

tripakias

Member
Μηνύματα
8.020
Likes
12.107
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Απο ποιο αεροδρόμειο έχεις αναχώριση?
εγω παλι ρωτησα για Κων/λη και μου βγηκε για ενα 3μερο τον Οκτωβρη 170Ε το ατομο απο Θεσσαλονικη (τελικα κλεισαμε για Ρωμη,αλλα οχι με ολυμπιακη,με ryan με 22Ε το ατομο :rolleyes:)

(αυτο με τους 10 χαρακτηρες ειναι αχαρακτηριστο)
 
Last edited by a moderator:

funtukaki

Member
Μηνύματα
61
Likes
51
Θεσσαλονικη-Ρωμη απευθειας,αλλα μονο χειραποσκευη.Εκει στο πρωτο 7μερο του Οκτωβρη ειχε και αλλα εισητηρια σε τετοιες τιμες για την ιδια πτηση,γιατι ειχαμε δει διαφορες ημε/νιες - οποιος ενδιεφερεται απο Θεσ.κη και τον βολευει μπορει να το τσεκαρει,νομιζω ειναι καλη τιμη για ενα 4μερακι :D
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
αν αναφεροσουν στην τιμη για Κων/πολη μας ειπαν οτι ειναι Ολυμπιακη σε συνεργασια με Aegean,γιαυτο ανεβαινε η τιμη. Και ηταν μεσω Αθηνων.
Και όμως περιλαμβάνεται στους προορισμούς, που σύμφωνα με το site της Ολυμπιακής, ισχύει η προσφορά.
" Η προσφορά ισχύει για δρομολόγια εσωτερικού και εξωτερικού δικτύου της Olympic Air που εξυπηρετούνται με απευθείας πτήσεις και που εκτελούνται μόνο από την Olympic Air και αεροσκάφη της. Συγκεκριμένα:
- Για το εσωτερικό εξαιρούνται τα δρομολόγια των άγονων γραμμών: Αστυπάλαια, Ικαρία, Κάλυμνος, Κάρπαθος, Κύθηρα, Λέρος, Μήλος, Νάξος, Πάρος, Σκιάθος.

- Για το εξωτερικό ισχύουν οι εξής προορισμοί: Άμστερνταμ, Κάιρο, Λάρνακα, Βελιγράδι, Κωνσταντινούπολη, Τίρανα, Σόφια, Βουκουρέστι.
.."

Ποτέ δεν πίστεψα ότι χαρίζει κανείς ποτέ χρήματα. Άντε μιά τέτοια προσφορά να έχει οικονομικό αντίκρυσμα 20,30 το πολύ 50 ευρώ για τα 2 άτομα. Όμως μιά τέτοια διαφορά τιμής μπορεί κανείς έτσι και αλλιώς να πετύχει ανάλογα με τις ημερομηνίες ή την εταιρεία, που θα πετάξει....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.757
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom