ΗΠΑ NY μνημεία και on line tickets

tzehos

Member
Μηνύματα
26
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ, ΜΑΙΑΜΙ,ΟΡΛΑΝΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα. Θα μου προτείνατε να κλείσω on line εισιτήρια για τα κυριότερα αξιοθέατα; πχ άγαλμα της ελευθερίας, empire state κτλ; Υπάρχει περίπτωση να μη μπορέσω να δω κάποιο λόγω έλλειψης εισιτηρίου;
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Καλησπέρα φίλε μου !!!!
Πέρυσι το καλοκαίρι που ήμουν για 10 μέρες στη Νέα Υόρκη αποφάσισα ένα μεσημέρι να πάω στο Empire State Building.
Περίμενα πολύ ώρα για να βγάλω εισιτήριο. Τώρα ξέροντας τις ημέρες πού θα είσαι εκεί μπορείς πολύ άνετα να κλείσεις το εισιτήριο σου εδώ.
 

tzehos

Member
Μηνύματα
26
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ, ΜΑΙΑΜΙ,ΟΡΛΑΝΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
αρχικά να σου πω ότι είμαι και εγώ τουμπιώτης. Θα βρίσκομαι εκεί στις 07 ιουνίου. Σε λίγες μέρες δηλαδή. Μετά πάω Μαιάμι και τέλος Ορλάντο. :D
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
αρχικά να σου πω ότι είμαι και εγώ τουμπιώτης. Θα βρίσκομαι εκεί στις 07 ιουνίου. Σε λίγες μέρες δηλαδή. Μετά πάω Μαιάμι και τέλος Ορλάντο. :D
Εγώ θα πάω τέλος Ιουλίου με αρχές Αυγούστου,συνεπώς με το που γυρνάς περιμένω ταξιδιωτική ιστορία με όλα τα νέα απο ΝΥ.
καλά να περάσεις.

ΥΓ1 Τις Κυριακές τα πρωινά μαζευόμαστε 3-4 μέλη απο το Τραβελστορις στο Public (πρωην Cacao) στην Διογένους αν βολέψει έλα για καφε.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.044
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
toumpiotis, καλύτερα τη διεύθυνση σου να τη στέλνεις όπου χρειάζεται με προσωπικά μυνήματα. Στο internet βρισκόμαστε, δεν ξέρεις ποτέ ποιός διαβάζει αυτά που γράφεις δημόσια (και αν το συνδιάσει κανείς με τις ημερομηνίες στο προηγούμενο μήνυμα, είναι πρώτης τάξεως "hint" για ένα διαρρήκτη)!

Edit: Δες και το http://pleaserobme.com/
 

tzehos

Member
Μηνύματα
26
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ, ΜΑΙΑΜΙ,ΟΡΛΑΝΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εγώ θα πάω τέλος Ιουλίου με αρχές Αυγούστου,συνεπώς με το που γυρνάς περιμένω ταξιδιωτική ιστορία με όλα τα νέα απο ΝΥ.
καλά να περάσεις.

ΥΓ1 μένω κάτω Τούμπα Παπάφη με Καρακάση κοντά στον ΟΤΕ.
Τις Κυριακές τα πρωινά μαζευόμαστε 3-4 μέλη απο το Τραβελστορις στο Public (πρωην Cacao) στην Διογένους αν βολέψει έλα για καφε.
------------------------------------------------------------------

Άρα είσαι κοντά στο γυμνάσιο μου. Το ξέρω το public. Εγώ βγαίνω αραιά και που στο brera. Παλιότερα ήμουν στον εύξεινο καθημερινά. βγαίνουμε όμως of topic. Βρες με στο facebook με το ίδιο nickname:rolleyes:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
toumpiotis, καλύτερα τη διεύθυνση σου να τη στέλνεις όπου χρειάζεται με προσωπικά μυνήματα. Στο internet βρισκόμαστε, δεν ξέρεις ποτέ ποιός διαβάζει αυτά που γράφεις δημόσια (και αν το συνδιάσει κανείς με τις ημερομηνίες στο προηγούμενο μήνυμα, είναι πρώτης τάξεως "hint" για ένα διαρρήκτη)!

Edit: Δες και το Please Rob Me
Έχεις απόλυτο δίκιο αν και θα υπάρχει Kinder-έκπληξη (η Πεθερα μου που θα προσέχει την κόρη μου :D)
 

tzehos

Member
Μηνύματα
26
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ, ΜΑΙΑΜΙ,ΟΡΛΑΝΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
εφόσον έφυγα πλεον απο τη ΝΥ μπορώ να πω ότι η αγορά του πακέτου εισιτηρίων άξιζε και με το παραπάνω. Ειδικά σε αξιοθέατα με μεγάαααααλες ουρες, πχ άγαλμα της ελευθερίας
 
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη again :P
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Αμερικής
Καλησπέρα κι από μένα!
Θα περιμένω κι εγώ να γράψεις την ταξιδιωτική σου ιστορία και κάποια tips για ΝΥ, εγώ θα πάω 7-19/8. Είχες βγάλει και pass για το μετρό?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom