OΣΕ, το φαινόμενο :-(

thanosth

Member
Μηνύματα
3.416
Likes
7.334
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Δεν ξέρω όμως αν η Hellenic Train ή ο ΟΣΕ ή και εγώ δεν ξέρω ποια άλλη αρμόδια εταιρία διαψεύσει κι αυτές τις καταγγελιες, όπως πχ περί πορτών που ανοίγουν ξαφνικά κ χωρίς λόγο κατά τη διάρκεια της κίνησης του συρμού.

Τρένα: Εικόνα διάλυσης παρουσιάζουν οι εργαζόμενοι - Πρώτο εξώδικο προς την Hellenic Train μετά τα Τέμπη
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.388
Likes
42.641
Δεν ξέρω όμως αν η Hellenic Train ή ο ΟΣΕ ή και εγώ δεν ξέρω ποια άλλη αρμόδια εταιρία διαψεύσει κι αυτές τις καταγγελιες, όπως πχ περί πορτών που ανοίγουν ξαφνικά κ χωρίς λόγο κατά τη διάρκεια της κίνησης του συρμού.

Τρένα: Εικόνα διάλυσης παρουσιάζουν οι εργαζόμενοι - Πρώτο εξώδικο προς την Hellenic Train μετά τα Τέμπη
Υπαρχει και η ατομικη ευθυνη. Ξερεις οτι με ΚΤΕΛ οι πορτες θα ειναι κλειστες. Επιλεγεις ΟΣΕ, ξερεις οτι σκοτωνεται κοσμος, θα ρισκαρεις και λιγο. Εχουν γινει ξενερωτοι οι παΡτιωτες μας και μισουν την Ελλαδιτσα μας.
 

8avos

Member
Μηνύματα
687
Likes
6.848
Υπαρχει και η ατομικη ευθυνη. Ξερεις οτι με ΚΤΕΛ οι πορτες θα ειναι κλειστες. Επιλεγεις ΟΣΕ, ξερεις οτι σκοτωνεται κοσμος, θα ρισκαρεις και λιγο. Εχουν γινει ξενερωτοι οι παΡτιωτες μας και μισουν την Ελλαδιτσα μας.
Εφτα ωρες και τρια λεωφορεία αλλαξα,τη στιγμη π με ΟΣΕ θα έφτανα με το ιδιο τρενο στον προορισμο κ σε λιγοτερο χρονο,σε προορισμο π ηθελα.

Ατομικη ευθυνη ειπαμε
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.741
Likes
17.227
Υπάρχει τρενο Λαμία Βόλος;; ρε δημοσιογραφοι της κακιας ωρας θα μας τρελάνετε;; Λαμια Παλαιοφαρσαλος αντε Λάρισα πέστο..
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.416
Likes
7.334
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Καλά η ελληνική δημοσιογραφία έχει το ίδιο μαύρο χάλι με τον ελληνικό σιδηρόδρομο.
Καμία αξιοπιστία, καμία σοβαρότητα.
Το φαινόμενο ανοικτών πορτών το ... πρωτογνώρισα στα λεωφορεία του ΟΑΣΘ, τώρα φαίνεται μεταφέρθηκε κ στα τρένα. Τι να πει κανείς
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.416
Likes
7.334
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Τελος το τρενο Αθηνα Θεσσαλονικη γιατι οι ζημιες στη Θεσσαλια ειναι τεραστιες. Απο το 2026 και αν.
Τέλος το τρένο Αθήνα-Θεσσαλονίκη διά στόματος Σταϊκούρα - Επανέναρξη των δρομολογίων έπειτα από μήνες
Συγνώμη, το 2026 πως και από που προκύπτει; 🤔
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.388
Likes
42.641
Συγνώμη, το 2026 πως και από που προκύπτει; 🤔
Απο το οτι τον χειμωνα θα βρεχει σε εδαφος που εχει αλλαξει συσταση και τα εργα δεν θα προχωρανε οπως πιστευουν. Ποτε τα εργα στη χωρα μας δεν εχουν ρεαλιστικα χρονοδιαγραμματα.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.924
Συγνώμη, το 2026 πως και από που προκύπτει; 🤔
Τι εννοείς από που προκύπτει? Η συμφορμίτισα είναι προφανές ότι έχει πληροφορίες εκ των έσω, 2026 και αν είπε... μέχρι τότε η COSCO θα κάθετε, θα προσεύχεται στον Κομφούκιο και θα στέλνει τα εμπορεύματά της στην Ευρώπη με μουλάρια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.444
Μηνύματα
892.735
Μέλη
39.088
Νεότερο μέλος
MotherofDragons

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom