OK.....Γαμηλιο Ταξιδι.....Που Ομως??

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.871
ιουλιο εκτος του οτι θα εχει πολυ ζεστη η καραιβικη
θα ειναι και λιγο επικινδυνα γιατι μπορει να εχει κανενα τυφωνα
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ν.Υ ειναι το ονειρο μου.....
Τωρα για Καραιβικη εννοεις σαν κρουαζιερα??
ναι πολλοι πανε και κρουαζιερα ..αλλοι πανε πρωτα ΝΥ και μετα σε καποιο νησι της Καραιβικης.4οοο και για τους 2 μαλλον εεε?
χμμμ δεν τα βλεπω να πολυφτανουν ή θα ειναι μονο τα αεροπορικα+χοτελ?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.107
Θα συμφωνήσω με Kleopatra ότι πρέπει να υπάρξει ενότητα "Γαμήλια Ταξίδια"... Mάλλιασε η γλώσσα μας (εεε πίαστηκε το χέρι μας να γράφουμε τα ίδια και τα ίδια - μην το παίρνεις προσωπικά elmagico, έτσι?).... Ας ανοίξει στην Travelpedia η σχετική ενότητα και να αναφέρεται για budget τάδε προτείνονται τα εξής, για εποχή τάδε προτείνονται τα εξής και πάει λέγοντας...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ναι βρε παιδι μου, να 'χω κι εγω οταν παντρευτω στο νου μου 2-3 μερη. Μην ψαχνω σ' ολοκληρη τη γη...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ναι βρε παιδι μου, να 'χω κι εγω οταν παντρευτω στο νου μου 2-3 μερη. Μην ψαχνω σ' ολοκληρη τη γη...
Αν είναι αυτό το πρόβλημα σου θα στα πω εγώ τα δύο τρία μέρη για να τα έχεις εύκαιρα.
Νο 1. Ντουμπάι
Νο 2. Μαλδίβες
Νο 3. Καμένα Βούρλα
 

kath_1983

Member
Μηνύματα
31
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ
Μπαλί!Αν μεινετε και στο Ubud τέλεια! Με 2000 ο καθένας περνατε σουπερ! Απλα νόμιζω 10 μέρες ειναι λίγες... 12 - 15 μέρες πιστευω είναι μια χαρα. Επίσης έχω ακουσει παρα πολύ καλά λόγια απο ζευγάρια που πήγανε στην Κούβα...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μπαλί!Αν μεινετε και στο Ubud τέλεια! Με 2000 ο καθένας περνατε σουπερ! Απλα νόμιζω 10 μέρες ειναι λίγες... 12 - 15 μέρες πιστευω είναι μια χαρα. Επίσης έχω ακουσει παρα πολύ καλά λόγια απο ζευγάρια που πήγανε στην Κούβα...
Καταπληκτικές προτάσεις... θα έχεις χωρίσει πριν καν να γυρίσεις... αν βέβαια αντέξεις και δεν κόψεις τις φλέβες σου 15 μέρες στο Μπαλί... κι εγώ πολύ καλά πράγματα είδα στην Κούβα αλλά δεν πήγα με καμία γυναίκα... ρε πας στο Άργος με το πεπόνι σου?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
κι εγώ πολύ καλά πράγματα είδα στην Κούβα αλλά δεν πήγα με καμία γυναίκα... ρε πας στο Άργος με το πεπόνι σου?
Αυτη την ατακα την θυμαμαι να την εχεις ξαναπει σε σχεση με το γαμηλιο ταξιδι και την Κουβα. Και τοτε ειχε μπει ο Yorgos και εκανε λιανα το τι εννουσες με πραγματικα παραδειγματα βγαλμενα μεσα απο τη ζωη... Μονο που δεν βρισκω εκεινο το θεικο τοπικ! :haha:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Θα την βρει ο fitziano, μην ανησυχεις.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
site:travelstories.gr Yorgos γαμήλιο Κούβα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.264
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom