OK.....Γαμηλιο Ταξιδι.....Που Ομως??

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Δηλαδη μπαινεις στο προφιλ του Yorgos και ψαχνεις ολα τα μηνυματα του; Η υπαρχει τετοια δυνατοτητα με την αναζητηση του Travelstories?
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
google is your friend...

βάλε το παραπάνω στο google να δεις τί θα βγει πρώτο...
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Φιτσιανε συγνώμη για το οφτοπικ αλλα γιατί πουλάς εδώ τα καλά iPad?
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Απλά το έχω βάλει στην υπογραφή μου, μπας και πουληθεί...
Είμαι σε περίοδο ρευστοποιήσεων... ;)
 

kath_1983

Member
Μηνύματα
31
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ
Καταπληκτικές προτάσεις... θα έχεις χωρίσει πριν καν να γυρίσεις... αν βέβαια αντέξεις και δεν κόψεις τις φλέβες σου 15 μέρες στο Μπαλί... κι εγώ πολύ καλά πράγματα είδα στην Κούβα αλλά δεν πήγα με καμία γυναίκα... ρε πας στο Άργος με το πεπόνι σου?
Είναι φανερό ότι είμαι η συμπάθεια του traveller πλέον... Ωραίες κοπέλες υπάρχουν παντού αν σκεφτόμασταν έτσι θα είχαμε αποκλείσει το μισό πλανήτη τουλάχιστον. Άντε για να μην προτείνω καμία Βραζιλία τώρα...
Επίσης θα πρέπει να σκεφτούν ότι αυτά είναι μακρινά ταξίδια και ουσιαστικά τρώνε 2 μέρες στα αεροδρόμια και στα αεροπλάνα για αυτό είπα ίσως καλύτερα θα είναι περισσότερες μέρες.
Εμείς πάντως πήγαμε στο Μπαλί για 10 νύχτες και δε βαρεθηκαμε λεπτό και δε χωρισαμε κιόλας βέβαια δεν είμαστε παντρεμένοι ακόμα δε ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό στην ψυχολογία ενός άνδρα :)
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Καραιβική ειναι τελεια για γαμηλιο αλλα όντως δεν ειναι καλη εποχη. Σιγκαπουρη - Μπαλι ειναι μια ιδεα...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Είναι φανερό ότι είμαι η συμπάθεια του traveller πλέον... Ωραίες κοπέλες υπάρχουν παντού αν σκεφτόμασταν έτσι θα είχαμε αποκλείσει το μισό πλανήτη τουλάχιστον. Άντε για να μην προτείνω καμία Βραζιλία τώρα...
Επίσης θα πρέπει να σκεφτούν ότι αυτά είναι μακρινά ταξίδια και ουσιαστικά τρώνε 2 μέρες στα αεροδρόμια και στα αεροπλάνα για αυτό είπα ίσως καλύτερα θα είναι περισσότερες μέρες.
Εμείς πάντως πήγαμε στο Μπαλί για 10 νύχτες και δε βαρεθηκαμε λεπτό και δε χωρισαμε κιόλας βέβαια δεν είμαστε παντρεμένοι ακόμα δε ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό στην ψυχολογία ενός άνδρα :)
Γιατί τίθεται θέμα να αποτελέσουν πειρασμό οι μπαλινέζες όπως οι κουβανέζες???:roll:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Άντε για να μην προτείνω καμία Βραζιλία τώρα...

Εμείς πάντως πήγαμε στο Μπαλί για 10 νύχτες και δε βαρεθηκαμε λεπτό και δε χωρισαμε κιόλας βέβαια δεν είμαστε παντρεμένοι ακόμα δε ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό στην ψυχολογία ενός άνδρα :)
Aστο... αποτυχημένος άντρας θα ήσουν... οι Βραζιλιάνες έχουν τα χάλια τους...

Τις έχεις δει καλά τις γκόμενες στο Μπαλί? Αν σε χώριζε για Μπαλινέζα σε έβλεπα για αυτοκτονίες...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Δύσκολο να χωρίσεις για Μπαλινέζα ή Μπαλινέζο...
γενικά για κιτρινομούρη....:D
 

turms

Member
Μηνύματα
2.072
Likes
2.836
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
αν ειναι να χωρισεις και μια χαλκιδικη αρκετη ειναι....
 

kostasbmw

Member
Μηνύματα
95
Likes
22
εν ολιγοις κουβα οχι καραιβικη για την εποχη που κοιτας ειναι μονο για windsurf
το μοναδικο που δεν επιρεαζεται απο τους τυφωνες την εποχη αυτη ειναι η μαργαριτα (προσωπικα μου αρεσει πολυ)
ενας προορισμος σε συνδυασμο με σιγκαπουρη ειναι το πενανγκ(μαλαισια)70χιλ περιμετρο και αν μεινεις στο βορειο κομματι του νησιου θα το ευχαριστηθεις
βεβαια και τα reunion + mauritius ειναι ωραια ακριβα και λιγο φθινοπωρινα τοτε και η προσβαση λιγο κουραστικη
τελος ενας προορισμος ιδανικος για την εποχη ειναι τα μαδειρα ατλαντικο.

αυτα και οπου να απτε καλα να περασετε

(παλια πηγαιναν γαμηλιο στη ροδο κερκυρα ναυπλιο) σημερα μιλαμε για γυρο κοσμου:D
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
(παλια πηγαιναν γαμηλιο στη ροδο κερκυρα ναυπλιο) σημερα μιλαμε για γυρο κοσμου:D
... και με το εφάπαξ πήγαιναν ταξιδάρες εξωτερικό... τώρα πάμε γαμήλια όπου προλάβουμε γιατί δεν ξέρουμε αν θα πάρουμε καν σύνταξη!!! :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom