Olympic Air Olympic Air

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.163
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Που θα πας ρε με την Olympic; Σοφια; Πιο περα δεν πεταει:D
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Κατεβάζω κόσμο στο CHQ το Πάσχα... :)
Τα υπόλοιπα μίλια λέω να τα φάω στο Βελιγράδι κάποια στιγμή σύντομα, που δεν έχω πάει....(με θεές Σέρβες βεβαίως βεβαίως)
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Τι να σου πω τώρα. Είχε ακουστεί αλλά τί να πιστέψεις πλέον;
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Να περιμένουμε μήπως-λέω τώρα εγώ...- και σύνδεση με Βυρηττό;;
Και μόνο που το γράφω, γελάω!
Αλλά τι να κάνω; Έχει λογική, αν το σκεφτείς. Δυο βήματα είναι η Βυρηττός από την Κύπρο.:rolleyes:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Αυτοί που αντιδρούν ας μάσουν λεφτάκια να αγοράσουν μόνοι τους μια αεροπορική εταιρία και μετά να πετάνε όπου θέλουν... η ΟΑ είναι ιδιωτική εταιρία και πετάει όπου γουστάρει και όπου την συμφέρει...

Η Πράγα και η Βουδαπέστη είναι ιδιαίτερα δημοφιλείς προορισμοί για Σ/Κ και γιορτές... τις υπόλοιπες μέρες βαράμε μύγες όλοι μαζί...
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
δηλαδή η malev και η czech που εκτελούν μονωπολιακά τα δρομολόγια της πράγας και της βουδαπέστης δεν εμφανίζουν καλές πληρότητες?νομίζω πως αυτές τις γραμμές τις χρησιμοποιούν κυρίως έλληνες οι οποίοι δεν νομίζω να επέλεγαν καμία απο αυτές τις 2 εταιρείες αν πέταγε εκει μια εκ των aegean και olympic.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.499
Likes
29.142
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δεν υπάρχει κανένα μονωπόλιο για Πράγα - Βουδαπέστη. Υπάρχουν και οι πτήσεις με ανταπόκριση. Τόσες εταιρίες πετάνε για κει.
Όσο για τις πληρότητες Malev & CSA, δες πρώτα πόσοι από τους επιβάτες τους σε μια καθημερινή έχουν ως τελικό προορισμό Βουδαπέστη και Πράγα αντίστοιχα.

Απορώ πως μια σοβαρή εφημερίδα όπως η Καθημερινή ανατύπωσε την παπαρολογία του ΑΠΕ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.025
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom