Parking για Ελ. Βενιζέλος

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το έχω ήδη χρησιμοποιήσει δύο φορές.Η μεταφορά σας στο αεροδρόμιο είναι άμεση με την παράδοση και η επιστροφή δεν καθυστερεί πάνω από 15' από την στιγμή που θα τους ενημερώσετε.Και πλύσιμο δωρεάν μετά την 5η μέρα νομίζω.

Συνολική εμπειρία,άψογη.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Το έχω ήδη χρησιμοποιήσει δύο φορές.Η μεταφορά σας στο αεροδρόμιο είναι άμεση με την παράδοση και η επιστροφή δεν καθυστερεί πάνω από 15' από την στιγμή που θα τους ενημερώσετε.Και πλύσιμο δωρεάν μετά την 5η μέρα νομίζω.

Συνολική εμπειρία,άψογη.
Κόστος για 3-4 μέρες?
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πάτα κανένα link να μάθεις.
Φάτσα κάρτα το έχει.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Με ρώτησες κόστος για 3-4 μέρες κι όχι πόσο πλήρωσα.

Η τιμή είναι κλιμακωτή οπότε και να σου πω πόσο πλήρωσα δεν έχει αντίκρυσμα στην ερώτησή σου αφού το άφησα για 11 μέρες.

Αντί να γράφεις ευφυολογήματα θα μπορούσες απλώς να έχεις πατήσει το link.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Με ρώτησες κόστος για 3-4 μέρες κι όχι πόσο πλήρωσα.

Η τιμή είναι κλιμακωτή οπότε και να σου πω πόσο πλήρωσα δεν έχει αντίκρυσμα στην ερώτησή σου αφού το άφησα για 11 μέρες.

Αντί να γράφεις ευφυολογήματα θα μπορούσες απλώς να έχεις πατήσει το link.
Καλώς......
 

gregv37

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
parking airport

Επειδή ο υγιής ανταγωνισμός ειναι πρός όφελος των καταναλωτών, υπάρχει και δεύτερο πάρκινγκ στην έξοδο αεροδρομίου πρός Κορωπί ( έξοδο 20). Έχει ίδιες τιμές, μπλέ - πορτοκαλί ταμπέλες, στο δεξί σας χέρι, αλλά προσωπική άποψη, πολύ καλύτερος χώρος και πιο εξυπηρετικοί υπάλληλοι.
Τηλέφωνο: 210 6620020

Είχα αφήσει τ' αυτοκίνητο μια εβδομάδα, μεγάλος χώρος, άνετος και ασφαλής. Όλες οι θέσεις έχουν διαγράμμιση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom