Parking για Ελ. Βενιζέλος

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Επειδή ο υγιής ανταγωνισμός ειναι πρός όφελος των καταναλωτών, υπάρχει και δεύτερο πάρκινγκ στην έξοδο αεροδρομίου πρός Κορωπί ( έξοδο 20). Έχει ίδιες τιμές, μπλέ - πορτοκαλί ταμπέλες, στο δεξί σας χέρι, αλλά προσωπική άποψη, πολύ καλύτερος χώρος και πιο εξυπηρετικοί υπάλληλοι.
Τηλέφωνο: 210 6620020

Είχα αφήσει τ' αυτοκίνητο μια εβδομάδα, μεγάλος χώρος, άνετος και ασφαλής. Όλες οι θέσεις έχουν διαγράμμιση.
Ιδιες τιμές με το άλλο ιδιωτικό εννοείς?Εχει κάποιο site?
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Εγω παντως εχω το καλυτερο ιδιωτικο parking οταν πεταω,εχω φιλο στα γλυκα νερα μας περνει με το αυτοκινητο μας παει στο αεροδρομιο ερχεται μας περνει και ΠΑΝΤΑ οταν το περνουμε να φυγουμε ειναι πεντακαθαρο μεσα εξω αφου μου το πλενει κιολας.χαχαχαχα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.994
Likes
12.060
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Εγω παντως εχω το καλυτερο ιδιωτικο parking οταν πεταω,εχω φιλο στα γλυκα νερα μας περνει με το αυτοκινητο μας παει στο αεροδρομιο ερχεται μας περνει και ΠΑΝΤΑ οταν το περνουμε να φυγουμε ειναι πεντακαθαρο μεσα εξω αφου μου το πλενει κιολας.χαχαχαχα.
Εγω εχω στα λασπωμενα νερα και μου το φερνει παντα μεσ΄τη λασπουρα (η αληθεια ειναι, ομως, πιο καθαρο απ' οτι του το δινω)...
 

helensif

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
ιδιωτικο παρκινκ αεροδρομιου

και εγω το δοκιμασα αυτο το καινουργιο με τις πορτοκαλι
πινακιδες.
εμεινα απολυτα ευχαριστημενη.
πολυ ωραιος και φυλασομενος χωρος.
και ελληνες!!!
 

Manos

Member
Μηνύματα
261
Likes
283
Πράγματι !

Το χρησιμοποίησα πρόσφατα και όταν στην επιστροφή πήρα τηλέφωνο για να έρθουν να με πάρουν, μου είπαν "σε 4 λεπτά θα είμαστε εκεί" και εγώ σαν … "Γερμανός" κοίταζα το ρολόι μου και μέτραγα τα λεπτά ο αφελής!

Χοχο, στα 14 λεπτά πήρα πάλι τηλέφωνο να δω τι έγινε και μου είπαν … "ερχόμαστε"

Έλληνες, πράγματι ! :bleh:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ονειρεμένο Ταξίδι
Trobriand Islands...
Τελικά πρέπει να είναι πολύ σούπερ αυτό το πάρκινγκ...Είναι εντυπωσιακό πόσα καινούργια μέλη κάνουν τον κόπο να αναφερθούν εγκωμιαστικά σ' αυτό, και μάλιστα στο πρώτο (και μοναδικό) μήνυμά τους. Σε κάνει να αναρωτιέσαι...
 

helensif

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
εγω απλα απο τα υπολοιπα σχολια εψαξα και τα βρηκα απο το google τα
παρκινκ και απλα εγραψα τα δικα μου σχολια μου.
2 ειναι τα παρκινκ και οπου θελει ο καθενας παει.
περι ορεξεως ...κολοκυθοπιτα. οι τιμες ειναι οι ιδιες.
το περιεργο ειναι...εσυ γιατι πειραχτηκες?
και τα υπολοιπα παιδια καπως ακουσανε για τα παρκινκ και
σχολιασανε.δεν σημαινει κατι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.762
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom