Parking για Ελ. Βενιζέλος

Jimmy4

Member
Μηνύματα
59
Likes
5
Να κλεισω σημερα η να σκασω εκει;
Εντιτ
Ειδα οτι με κρατηση εχει προσφορες
Θα διαλεξω ενα με καλες κριτικες
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική

Jimmy4

Member
Μηνύματα
59
Likes
5
Δεν ξέρω έρχομαι από επαρχία και φοβάμαι δεν έχω ξανά πετάξει από Βενιζέλοσ. Σε ποια έξοδο στρίβω από λαμια που έρχομαι προσφέρει αεροδρόμιο; Θα ρισκάρω να πάω εκεί κατευθείαν γιατί φοβάμαι ότι δε θα βρω τα ιδιωτικά πάρκινγκ. Θα σκάσω τρεις ώρες πριν την πτηση
Δε με οειραζει ας Μ βγει και 5_10 ευρώ παραπάνω αρκεί να ξεφορτωθώ το αμάξι και να πάω για τσεκιν καικαφέ
Παρένθεση...τσεκιν η βουελινκ κάνει μέσω τησ εφαρμογής?
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Eχει προσφορά το παρκινγκ του αεροδρομιου το p3 holiday με 5 ευρώ / ημέρα αν το κλείσεις μεσω ιντερνετ και το πληρώσεις με κάρτα.. μπες, δες και κανε τις δοκιμές σου https://www.aia.gr/traveler/parking/e-parking/parking-fee-calculator
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.140
Likes
5.325
. Σε ποια έξοδο στρίβω από λαμια που έρχομαι προσφέρει αεροδρόμιο;
Ακολουθείς τις πινακίδες της Αττικής οδού, έξοδος προς Μαρκόπουλο, συνήθως έχει η πινακίδα και το σχέδιο ενός αεροπλάνου.

Δε με οειραζει ας Μ βγει και 5_10 ευρώ παραπάνω
Μπορεί να βγει και τα διπλά χρήματα, όχι μόνο 5 η 10 ευρώ.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Δεν ξέρω έρχομαι από επαρχία και φοβάμαι δεν έχω ξανά πετάξει από Βενιζέλοσ. Σε ποια έξοδο στρίβω από λαμια που έρχομαι προσφέρει αεροδρόμιο;
Μεταμόρφωση και μπαίνεις Αττική Οδό, μετά ακολουθείς τις πινακίδες προς Αεροδρόμιο (με σήμα το αεροπλάνο)
Καλύτερα μπες μέσα στο αεροδρόμιο για πάρκινκ. Το πιο φθηνό πάρκινγ μέσα είναι το P3. Εκεί μόνο ισχύει η προσφορά με τα 5€.
Παρένθεση...τσεκιν η βουελινκ κάνει μέσω τησ εφαρμογής?
Ναι

Κάνε και μια προσπάθεια να είσαι εντός θέματος στα μηνύματά σου.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εγώ έκλεισα Parking για 14 έως 19 με μεταφορά προς και από το αεροδρόμιο με 16 ΕΥΡΩ μέσω προσφοράς! 5 λεπτά διαδρομή!
 

Jimmy4

Member
Μηνύματα
59
Likes
5
Το να κλεισεις απο τωρα δλδ συμφερει
Αν σκασεις εκει θα φας κανα 50αρι στο κεφαλι ε;
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Ναι..θα πληρώσεις σιγουρα πολλά παραπάνω, μιλάω για το παρκινγκ του αεροδρομιου.. μετα ειναι τα παρκινγκ πριν φτασεις στο αεροδρομιο που ειναι πιο οικονομικά και μπορεις να πας με τηλεφωνική κράτηση ή ακόμα και χωρίς ..
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
298
Likes
203
Παιδία καλησπέρα και Χρόνια πολλά σε όλους σας.
Ταξιδεύω στο μέλλον από Βενιζέλο για εξωτερικό 4 ημέρες και αναρωτιόμουν ποιο parking να προτιμήσω... Το P3 longterm του αεροδρομίου ή κάποιο ιδιωτικό? Δεν τίθεται τόσο πολύ θέμα χρημάτων (όχι ότι μου είναι αδιάφορο αλλά δεν θα σωθώ από τα 30 ευρώ) αλλά περισσότερο ποιο είναι ποιο βολικό και ποιο ασφαλές για το όχημα. Κλοπές πχ.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Παιδία καλησπέρα και Χρόνια πολλά σε όλους σας.
Ταξιδεύω στο μέλλον από Βενιζέλο για εξωτερικό 4 ημέρες και αναρωτιόμουν ποιο parking να προτιμήσω... Το P3 longterm του αεροδρομίου ή κάποιο ιδιωτικό? Δεν τίθεται τόσο πολύ θέμα χρημάτων (όχι ότι μου είναι αδιάφορο αλλά δεν θα σωθώ από τα 30 ευρώ) αλλά περισσότερο ποιο είναι ποιο βολικό και ποιο ασφαλές για το όχημα. Κλοπές πχ.
Πάντα προτιμώ το πάρκινγκ του αεροδρομίου,κοστίζει 5€ τη μέρα στο P Holiday και έχεις το όχημα σου δίπλα.
 

rubi

Member
Μηνύματα
85
Likes
773
Παιδία καλησπέρα και Χρόνια πολλά σε όλους σας.
Ταξιδεύω στο μέλλον από Βενιζέλο για εξωτερικό 4 ημέρες και αναρωτιόμουν ποιο parking να προτιμήσω... Το P3 longterm του αεροδρομίου ή κάποιο ιδιωτικό? Δεν τίθεται τόσο πολύ θέμα χρημάτων (όχι ότι μου είναι αδιάφορο αλλά δεν θα σωθώ από τα 30 ευρώ) αλλά περισσότερο ποιο είναι ποιο βολικό και ποιο ασφαλές για το όχημα. Κλοπές πχ.
Καλυτερα ιδιωτικο. Μεγαλυτερη ασφαλεια γιατι ειναι φυλασσομενο 24 ωρες, φθηνοτερο και χωρις να ταλαιπωρηθεις κουβαλωντας τις βαλιτσες καθως το ιδιωτικο σε μεταφερει στην εισοδο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.669
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom