Parking για Ελ. Βενιζέλος

Μηνύματα
40
Likes
79
Έχω την αίσθηση ή κάνω λάθος ότι οι τιμές του parking εντός αεροδρομίου έχουν προσεγγίσει τις εκτός αεροδρομίου τιμές;

Αν φυσικά κάνεις νωρίς ηλεκτρονική κράτηση.

+το πλεονέκτημα του παρκαρίσματος κοντά στη πύλη αναχώρησης (και όχι μακριά από αυτήν).
Παίζει ναι να έχουν πέσει αλλά πολλές κλοπές. Δεν έχει σχεδόν καθόλου έλεγχο.
 
Μηνύματα
619
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Από άποψη ευκολίας το θεωρώ κλάσεις ανώτερο, από το να ψάχνω να παρκάρω μέρος και να περπατάω όλη την γέφυρα αν παρκάρω εντός, να με αφήσουν με το βανάκι έξω από την είσοδο ακριβώς όταν διαλέξω το εξωτερικό πάρκινγκ.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
Κάποια καινούργια πληροφορία για προτεινόμενο parking;
Με ενδιαφέρει να είναι ασφαλές και οικονομικό. Μέσα έξω κοντά μακριά τα βάζω σε 2η μοίρα.
 
Μηνύματα
133
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Κεντρική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Κάποια καινούργια πληροφορία για προτεινόμενο parking;
Με ενδιαφέρει να είναι ασφαλές και οικονομικό. Μέσα έξω κοντά μακριά τα βάζω σε 2η μοίρα.
Καλημέρα. Αν δεν κάνω λάθος έχει σχετικά καλές τιμές και το πάρκινγκ του αεροδρομίου πλέον.
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
214
Likes
450
Καλημέρα. Αν δεν κάνω λάθος έχει σχετικά καλές τιμές και το πάρκινγκ του αεροδρομίου πλέον.
στο παρκινγκ του αεροδρομιου, εχω δει πολλες φορες σπασμενα αυτοκινητα... τα τελευταια χρονια παρκαρω σε ενα X-fly, το οποιο ειναι φυλασσομενο ολο το 24ωρο, σε 2 λεπτα εισαι με το βανακι στις αναχωρησεις, τιμες παιρνα απο την πλατφορμα park around και πριν κλεισω παζαρευω τηλεφωνικα... λεω οτι παω για επαγγελματικους λογους ταξιδι και μου κανουν αλλες τιμες... εχω πληρωσει και 20 ευρ για 6 μερες χωρις πλυσιμο...
 

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
422
Likes
512
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Εμείς χρησιμοποιούμε το πάρκινγκ "Αετοί". Εχει και στεγασμένο μέρος, όσες φορές το ζήτησα μου το έδωσαν. Σε παίρνει το βανάκι τους απ'εκεί και σε πάει στην πύλη αναχώρησης. Στην επιστροφή τους παίρνεις τηλ και σε παίρνουν απο την πύλη εξόδου που θα τους πεις. Ούτε περπάτημα , ούτε κουβάλημα. Παίρνεις απο πριν τηλ και τους ζητάς τιμή
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
Από μια μινι αναζήτηση, είδα καλές τιμές στο "parkaris". Θέλω να το αφήσω πάνω από βδομάδα.
Εχει κανεις αποψη;
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.574
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom