Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό - Εντυπώσεις

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Εντυπώσεις μέρος 2ο!!!

Βρε παιδιά,αγόρια και κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για το limoncello μου,δεν το περίμενα να σας αρέσει τοοοοοσο!! Εκτός κι αν είστε απλά ευγενικοί!!!
Κι εγώ χαίρομαι που πεσαν οι μάσκες και γνώρισα τα πραγματικά προσωπα πίσω από τα ψευδώνυμα!!! Δεν θα αναφερθώ στον καθένα ξεχωριστά,οποίος κατάλαβε,κατάλαβε!!!...και κάποιοι ήταν πραγματικά γλυκές!!....όλοι ενδιαφέροντες ο καθένας χωριστά...
.το μόνο που εύχομαι είναι να το επαναλάβουμε σύντομα,πριν την κοπή της πίτας!!!ερχεται 28η Οκτωβρίου italitsa ακους;;;;ελληνοιτάλικο πάρτυ!!!!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εντυπώσεις μέρος 2ο!!!

Βρε παιδιά,αγόρια και κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια για το limoncello μου,δεν το περίμενα να σας αρέσει τοοοοοσο!! Εκτός κι αν είστε απλά ευγενικοί!!!
Κι εγώ χαίρομαι που πεσαν οι μάσκες και γνώρισα τα πραγματικά προσωπα πίσω από τα ψευδώνυμα!!! Δεν θα αναφερθώ στον καθένα ξεχωριστά,οποίος κατάλαβε,κατάλαβε!!!...και κάποιοι ήταν πραγματικά γλυκές!!....όλοι ενδιαφέροντες ο καθένας χωριστά...
.το μόνο που εύχομαι είναι να το επαναλάβουμε σύντομα,πριν την κοπή της πίτας!!!ερχεται 28η Οκτωβρίου italitsa ακους;;;;ελληνοιτάλικο πάρτυ!!!!

Ωχ διάλεξες και εσύ μια ημερομηνία ρε κοριτσάκι μου...:bleh::bleh:
 

papastef

Member
Μηνύματα
37
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
ψήνεται...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατ. Αμερική, Β. Πόλος
Κορίτσια, λίγο κράτη με την γλύκα, πάμε για ινσουλίνη ομαδικώς :bleh::bleh::bleh::bleh:
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Italitsa said:
Μμμμ θα συμφωνήσω!!:bleh::bleh: Και του ειχαμε φερει και τη συνταγή του panettone του κυρίου...
Αχ ας μην αρχίσουμε πάλι τα ίδια εμείς τα καινούργια παιδάκια γιατί προβλέπω πως τα παλιά παιδάκια ( παλιοπαιδα) θα μας κάνουν πάλι ξου!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παιδια μου να μας ζησει το φορουμ μας και να ειστε ολοι σας καλα.
Χαρηκα που τα ξαναειπαμε ...οντως Μαρακι μου η απουσια του γρουνιου και του γατιου σημαντικη.
Να δωσω τα συγχαρικια μου στο αγαπακι-Ελενακι για τις δημιουργιες της ...τελικα κακως που δεν κατεβασα καμια 10ρια ..γιατι νηστικοι μειναμε βρωμοπαιδα ...ξερετε εσεις:bleh::bleh::bleh::bleh:
Χρηστακη ευχαριστουμε για τη διοργανωση !

ΥΓ..Ας μου δωσει καποιος ενα στιγμα βρε παιδια ....η vickokka ποια κοπελα ηταν?vickokka λετε εδω ...vickokka λετε εκει ...που ηταν ..ποια ηταν ?:):)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
KLEOPATRA said:
Παιδια μου να μας ζησει το φορουμ μας και να ειστε ολοι σας καλα.
Χαρηκα που τα ξαναειπαμε ...οντως Μαρακι μου η απουσια του γρουνιου και του γατιου σημαντικη.
Να δωσω τα συγχαρικια μου στο αγαπακι-Ελενακι για τις δημιουργιες της ...τελικα κακως που δεν κατεβασα καμια 10ρια ..γιατι νηστικοι μειναμε βρωμοπαιδα ...ξερετε εσεις:bleh::bleh::bleh::bleh:
Χρηστακη ευχαριστουμε για τη διοργανωση !

ΥΓ..Ας μου δωσει καποιος ενα στιγμα βρε παιδια ....η vickokka ποια κοπελα ηταν?vickokka λετε εδω ...vickokka λετε εκει ...που ηταν ..ποια ηταν ?:):)
Κουκου!!!!presente!!!με ζητησε κανείς;;;;αν θυμάσαι μια με ένα δίσκο στο χέρι να μοιράζει limoncello , αυτή ήταν!!!εγω δηλαδή!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Limoncello μαςεφερνε ενας αντρας ...καποιο αλλο στοιχειο?
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
KLEOPATRA said:
Limoncello μαςεφερνε ενας αντρας ...καποιο αλλο στοιχειο?
Την πρώτη φορά που ήταν το έτοιμο!!!τις άλλες φορές εγώ το μοίραζα η ψωναρα γιατί το είχα φτιάξει κιόλας!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.117
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom