Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
μα που πηγαν τα ευχαριστω???like στον tripakia!

Εμενα η συναντηση με θεμα την Ιταλια μου θυμιζει τις αποκριες που στα παρτυ εχουν ενα θεμα μεταμφιεσης!
Τωρα αυτό είναι χιουμοράκι ??? η προσβλητικό για όλους εμας που ασχολούμαστε και θα συμμετ'έχουμε στην εν λόγω συνάντηση .Γιατί αν είναι το δευτερο μπορώ να σε στολίσω κατάλληλα και εγώ και για απόκριες και πάσχα μαζί :D:D:D


Επειδή βλέπω οτι το θέμα πάει να ξεφύγει ας μαζέψει κάποιος απο τους mods τα άσχετα μνμ παρακαλώ πολύ
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Τωρα αυτό είναι χιουμοράκι ??? η προσβλητικό για όλους εμας που ασχολούμαστε και θα συμμετ'έχουμε στην εν λόγω συνάντηση .Γιατί αν είναι το δευτερο μπορώ να σε στολίσω κατάλληλα και εγώ και για απόκριες και πάσχα μαζί :D:D:D


Επειδή βλέπω οτι το θέμα πάει να ξεφύγει ας μαζέψει κάποιος απο τους mods τα άσχετα μνμ παρακαλώ πολύ
Φυσικα και χιουμορακι...αυθεντικο κι ολας.οχι οτι κι οτι.Εδω σε καθε τοπικ οι γνωστοι αγνωστοι τα κανουν μπαχαλο,το δικο μου σχολιο σε πειραξε ρε χρηστο?

Εγω απλα ειπα οτι η συναντηση 7 χρονια travel stories ειναι συναντηση για γεννεθλια,και το να εχει θεμα την Ιταλια η το Αφγανισταν ειναι καπως.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

Iταλικοτατο αρωμα θα εχει η συναντηση !!! Ηρεμηστε τωρα:bleh:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Iταλικοτατο αρωμα θα εχει η συναντηση !!!
δεν βλέπω την ώρα να τα φάμε τα ανωτέρω...που θα έρθουν, έτσι δεν είναι?:D να δώσουν και multi-culti χροιά στη συνάντηση..να μην υπάρχουν μόνο ιταλικά γλυκά..
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Παρακαλώ συνεχίστε on topic τα επόμενα άσχετα μηνύματα θα διαγραφούν!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδιά, το πράγμα είναι απλό. Κανονίστηκε ένα πάρτυ για τις 21 του μήνα, που τυγχάνει το site να έχει γενέθλια. Ζήτησαν τη γνώμη μου τα παιδιά για να το βαφτίσουν party γενεθλίων του site, και εφόσον εγώ είμαι στην άλλη άκρη του πλανήτη και προφανώς δε μπορώ να οργανώσω άλλο party για τα γενέθλια, τους είπα ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Ας τελειώνει σας παρακαλώ αυτό το ζήτημα εδώ, γι'αυτό βαφτίσηκε το event πάρτυ γενεθλίων, αν δεν ήταν, θα το αφήναμε όπως ήταν πριν. Εάν είναι τόσο τραγικό, μπορούμε να ανοίξουμε καινούριο θέμα. Όσοι θέλουν επιπλέον διευκρινήσεις μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μου με pm. Συζητάτε από δω και πέρα για τα του party.

Ευχαριστώ. :)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
ναι, πριν τελειώσει το θέμα περί Ιταλίας, θα μπορούσα να ρωτήσω αν θα έχουμε μοτσαρέλες, πίτσες, γκράπες και παγωτά και τιραμισού στο πάρτι τιμής ένεκεν;

σρουπ σροοπ σροοπ:icecream:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μπορώ να στείλω μπριζόλες καγκουρώ :haha:
Ακαρδε Αυστραλε:bleh::bleh:
Ενα χορευτικο απο τη ΡΑφαελα Καρα θα ηταν οτι πρεπει παντως !!
Ξερω πολλους Ιταλοφιλους που θα ηθελαν να συμμετεχουν :D:D

( που ειναι το ροζ γουρουνακι οεο?)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.503
Likes
29.160
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
εφόσον εγώ είμαι στην άλλη άκρη του πλανήτη και προφανώς δε μπορώ να οργανώσω άλλο party για τα γενέθλια
Γιατί δε μπορείς? Μια χαρά μπορείς. Δεν κάνουν party εκεί κάτω? Βέβαια, δεν ξέρω τι προσέλευση θα μπορούσε να έχει.... αλλά όλο και κάποιος τρελλός θα βρισκόταν να πάρει το αεροπλάνο από Ελλάδα και να έρθει!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.155
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom