Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
οσοι δεν προλαβουν limoncello θα δοκιμασουν gianduiotti (αν δεν ξερετε τι ειναι ρωτηστε τον Samion!!) :)
εγώ πάντως αν τελικά καταφέρω κι έρθω θα προτιμήσω το limoncello τα gianduiotti σας τα χαρίζω...η σοκολάτα αν δεν είναι τουλάχιστον 60-70% δεν είναι σοκολάτα...:D
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εσυ τι λες να λεω;;; Φυσικα και να το φερεις!! Οποιος προλαβε προλαβε! (εγω παντως σκοπευω να προλαβω χιχιχιχι)

Και εγώ το ίδιο!!
Έλα vickokka τώρα, μη μας κάνεις καμία νίλα τελευταία στιγμή!!!:bleh:
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Προσπαθω να μαζεψω και τις τελευταιες σταγονες!!!.....italitsa εσυ θα δοκιμασεις στη διαδρομη!!!!
τι να κανουμε,καποιοι εχουν αλλα προνομοια....
:bleh::clap:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλημερα, ελπιζω να ειναι καλο αυτο το gianduiotti ... γιατι εχω αμφιβολιες :bleh::bleh:
ε ναι δεν ειναι σαν τις τευτονικές αηδίες..
aupload.wikimedia.org_wikipedia_commons_thumb_b_b9_Gianduiotti.jpg_800px_Gianduiotti.jpg
τα gianduiotti σας τα χαρίζω...η σοκολάτα αν δεν είναι τουλάχιστον 60-70% δεν είναι σοκολάτα...
ελπίζω να εχουν πολλοί την άποψή σου..
Προσπαθω να μαζεψω και τις τελευταιες σταγονες!!!.....
κανενα πλαστικό ποτηρακι αν δεν σας κανει κόπο...grazie..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.136
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
εγώ πάντως αν τελικά καταφέρω κι έρθω θα προτιμήσω το limoncello τα gianduiotti σας τα χαρίζω...η σοκολάτα αν δεν είναι τουλάχιστον 60-70% δεν είναι σοκολάτα...:D
Συμφωνώ. Δεν είναι σοκολάτα. Είναι ωραίο γλυκό, όμως, πάραυτα (ΟΚ, δεν είναι και macaron)...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Οι αξιολάτρευτοι mods και admin θα μας τιμήσουν ΟΛΟΙ με την παρουσία τους τελικά η θα μείνουν στο σκοτάδι ?????
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.136
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οι αξιολάτρευτοι mods και admin θα μας τιμήσουν ΟΛΟΙ με την παρουσία τους τελικά η θα μείνουν στο σκοτάδι ?????
Όλοι σίγουρα όχι. Εκτός αν τους πληρώσεις το Μελβούρνη-Αθήνα-Μελβούρνη και τους κανονίσεις την άδεια... Ε?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.823
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom