Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
αν μπορούσα να το οργανώσω θα το έκανα. μα δεν ειναι καν η περιοχή μου..οσοι το εχουν στεκι θα ειναι κ επί της υποδοχής..και η italitsa εξτρα..:D
'Ετσι έτσι...θα κρατάω και τη σημαία της Ιταλίας για να με αναγνωρίσετε!!! :bleh:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
elenara θα ερθεις κ εσυ;;

Αφού η επιθυμία μας είναι διαταγή (το παίρνω γενικότερα εγώ) και εμείς επιθυμούμε elenara88 (έλα και είμαστε και οι δυο γεννημένες αυτό το καταπληκτικό έτος που έχει βγάλει "παιδιά-κουμπιά"), η elenara88 θα πρέπει να έρθει!! Σωστά;;
 

the-vog

Member
Μηνύματα
42
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Όταν εγώ κάνω σχέδια...
Ταξίδι-Όνειρο
..ο Θεός γελάει...
κρίμα για όσους είμαστε μακριά
.... να πιείτε λιμοντσέλο και για εμάς!!!:D
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
κρίμα για όσους είμαστε μακριά
.... να πιείτε λιμοντσέλο και για εμάς!!!:D
Όντως είναι πολύ κρίμα, αλλά απο την άλλη το θετικό είναι ότι είμαστε παντού!! Για το λιμοντσέλο μην σε αγχώνει...αναλαμβάνω εγώ να πιώ και για σένα και για όλους τους φίλους που δε θα μπορέσουν να είναι μαζί μας!! :clap::clap:
 

traveltralala

Member
Μηνύματα
62
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Κι εγώ μέσα!
Δεν έχω πάει ποτέ Ιταλία αλλά λατρεύω εξ ακοής...! Θα χαρώ να σας γνωρίσω και ελπίζω σε πολλές ωραίες ιστορίες!
See you there! :)
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κι εγώ μέσα!
Δεν έχω πάει ποτέ Ιταλία αλλά λατρεύω εξ ακοής...! Θα χαρώ να σας γνωρίσω και ελπίζω σε πολλές ωραίες ιστορίες!
See you there! :)
Τέλεια!! Από όμορφες ιστορίες άλλο τίποτα!! ;):D
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
21/09 συνάντηση ιταλόφιλων και όχι μόνο...

Παιδιά είμαι πολύ συγκινημένη!! Μόλις διαπίστωσα ότι την ημέρα που έχουμε κανονίσει την συνάντησή μας έχει γενέθλια το travelstories!!! Tί καλύτερο δώρο θα μπορούσαμε να κάνουμε στο φόρουμ που μας ένωσε από μια συνάντηση των μελών της!!!:D:D
Θα ήταν πολύ τολμηρό να ζητούσα και από όλους τους mod να γιορτάσουν μαζί μας τα 7 χρόνια του travelstories;;;

http://www.travelstories.gr/%F0%E5%...E9%E1-travelstories-6-%F7%F1%FC%ED%E9%E1.html
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.932
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom