phi phi islands

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
σας ευχαριστω ολους θερμα... τελικα επειδη εχω μπερδευτει για το ποια νησια αξιζουν και ποια οχι εσεις τελικα ποια νησια θα προτεινατε να επισκευθει καποιος? αξιζει περισσοτερο koh samui-koh panghan η phuket phi phi islands? ποια ειναι η καλυτερη περιοδος επισκεψεων των δυο συνδιασμων?
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Να επιβεβαιώσω ότι δεν υπάρχει λιμάνι και τα σκάφη δένουν το ένα μετά το άλλο στη σειρά και σε επαφή μεταξύ τους, καταλαμβάνοντας σχεδόν όλο το μήκος της παραλίας. Το ελεύθερο κομμάτι της παραλίας όπου μπορούσες να βουτήξεις τη μέρα που πήγα ήταν λιγότερο από 20 μέτρα, με το νερό βέβαια ανακατεμένο από τις δεκάδες προπέλες και ελάχιστους "τολμηρούς" λουόμενους... Σαν ημερίσια εκδρομή δεν αξίζει η επίσκεψη στη maya, τουλάχιστον όχι για μπάνιο.
 
Μηνύματα
774
Likes
616
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
σας ευχαριστω ολους θερμα... τελικα επειδη εχω μπερδευτει για το ποια νησια αξιζουν και ποια οχι εσεις τελικα ποια νησια θα προτεινατε να επισκευθει καποιος? αξιζει περισσοτερο koh samui-koh panghan η phuket phi phi islands? ποια ειναι η καλυτερη περιοδος επισκεψεων των δυο συνδιασμων?
Η απάντησή μου θα είναι εντελώς υποκειμενική: Koh Pa Ngan και Phi Phi. (Εννοώ για διαμονή και όχι απλά ημερήσια). Τώρα άλλοι θα σου πούν όχι Πι Πι, αλλά εμένα εξακολουθεί να παραμένει ο αγαπημένος μου προορισμός στην Ταυλάνδη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom