Portfolio PALAU

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Ενταξει αυτο ηταν!!!!!!
Προτεινω το μελος kalspiros να κλειδωθει σε ενα δωματιο χωρις υπολογιστη..γιατι οι ενεργειες του βλαπτουν σοβαρα την ψυχικη μας υγεια!:bleh:
:haha::haha: σήμερα τουλάχιστον θα επισκεφτώ κάποιο -stan άρα δεν θα έχει παραλίες...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
το βράδυ ονειρεύτηκα τα -σταν. Έβλεπα πως ταξίδευα από Καζακστάν σε Ουζμπεκιστάν και ενδιάμεσα πεταγόμουν σε κάτι Marshal, Palau κτλ, για αλλαγή. Αν συνεχιστεί αυτή η σειρά με τα πορτοφόλια, το δικό μου πορτοφόλι θα το αδειάσουν οι ψυχίατροι.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
σας έχω λύση. κόψτε τον ύπνο!!!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
(4.5 χρόνια μετά)
Σας έχει τύχει ποτέ να βρίσκεστε στο αεροδρόμιο, να περιμένετε το αεροπλάνο της επιστροφής και να φαντάζει λογική η επιλογή του να ακυρωσετε όλες τις πτήσεις σας για να μείνετε μία ακόμα μέρα? να νιώθετε μέχρι και τον κόμπο στο λαιμό?
Έχω ταξιδέψει, μπολικα ταξίδια τα τελευταία δέκα κάτι χρόνια.
Και τα όσα έγραψα παραπάνω τα ένοιωσα για πρώτη φορά.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.965
Likes
9.361
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγώ το ένιωσα όταν έφευγα από το Μεξικό...Πήγες Παλάου δλδ? Και ήταν τόσο ωραία? :):)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
3 μέρες κι έπρεπε να καθόμασταν τουλάχιστον άλλες 2
(θα τα γράψω πιο αναλυτικά όταν γυρίσω)
Μέρα 1: ενοικίαση αυτοκινήτου και οδήγηση σε όλο το Babeldaop: Ngerulmud, Melekeok, Ngaraard, Ollei, Ngardmau Waterfalls, Airai etc. και πτήση με Cessna πάνω από τη χώρα.
Μέρα 2: καταδύσεις και ολίγον Ngeruktabel
Μέρα 3: snorkeling, jelly fish lake, milky way, rocky islands και βόλτες στην Koror (inside out)

τώρα αν τις είχαμε τις έξτρα μέρες:
Μέρα 4: Peliliu (μεγάλη παράλειψη)
Μέρα 5: αναζήτηση όλων των αξιοθέατων στο Babeldaop. τα περισσότερα είναι καλά κρυμμένα και θέλουν αναζήτηση. ήθελα να καταφέρω να δω και κανα Bai αλλά τελικά δεν έκατσε. την άλλη φορά (που θα υπάρξει)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom