Postcrossing

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Eγω απο πολυτεχνειο παντως που στελνω (εχω σωθει, δεν εχει ποτε ουρα!) πανε ισως και πιο γρηγορα απ'οτι απο το κεντρο!
Σε καποιες τετοιες χωρες ( πχ Γουινεα) δεν ξερω κατα ποσο υπαρχει ποικιλια στις καρτες οποτε χαιρομαι απλα που ελαβα απο κει. Ελα ρε, σου επεσε Μεξικο? Εγω και την Γουνεα απο το φορουμ τη χτυπησα, απο το επισημο Γερμανια, Ολλανδια, αντε και καμια Ρωσια!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.719
Likes
11.385
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Eγω απο πολυτεχνειο παντως που στελνω (εχω σωθει, δεν εχει ποτε ουρα!) πανε ισως και πιο γρηγορα απ'οτι απο το κεντρο!
Σε καποιες τετοιες χωρες ( πχ Γουινεα) δεν ξερω κατα ποσο υπαρχει ποικιλια στις καρτες οποτε χαιρομαι απλα που ελαβα απο κει. Ελα ρε, σου επεσε Μεξικο? Εγω και την Γουνεα απο το φορουμ τη χτυπησα, απο το επισημο Γερμανια, Ολλανδια, αντε και καμια Ρωσια!
Ελπίζω και αυτές από τη Φιλοσοφική να ακολουθήσουν το παράδειγμα των γειτόνων τους. :D

Ναι, κι όμως μου έπεσε Μεξικό! Μη νομίζεις, η πρώτη φορά ήταν που μου έτυχε κάτι τόσο διαφορετικό! Κι εμένα οι κλασικές μου έρχονται συνήθως! Τελευταία έχει πέσει πολύ Φινλανδία, αλλά δεν με χαλάει! Και φυσικά πολύ Japan (και με το σύστημα και με swaps) που ποτέ δεν το χορταίνω! :D

Με το forum εγώ δεν έχω ασχοληθεί καθόλου, 1-2 φορές που μπήκα πελάγωσα! Εσύ από ό, τι έχω καταλάβει το δουλεύεις πολύ! Να σου πω στέλνω και τόσες κάρτες μέσω swaps, αν ασχοληθώ και με το forum θα καταντήσει να μου παίρνει πάρα πολύ ώρα και πάρα πολλά χρήματα αυτό το χόμπι και δεν λέει! :haha:
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Εγω φαντασου αν και εχω ενεργοποιημενο το direct swaps κανω ελαχιστες εως καθολου και αντι αυτου χρησιμοποιω το φορουμ που θεωρω πιο ευκολο να παρω κατρες που μου αρεσουν και πιο ασφαλες στο οτι δεν θα μου τη φερουν.
 

phoenix

Member
Μηνύματα
69
Likes
46
Αχ τι καλά! Σήμερα παραδόθηκαν 3 από τις 5 κάρτες που έστειλα και ένας από αυτούς την έβαλε σαν αγαπημένη στην συλλογή του, σούπερ ξεκίνημα! Καλημέρες......:p
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αχ τι καλά! Σήμερα παραδόθηκαν 3 από τις 5 κάρτες που έστειλα και ένας από αυτούς την έβαλε σαν αγαπημένη στην συλλογή του, σούπερ ξεκίνημα! Καλημέρες......:p
Αντε καλή αρχή!!
Και οπου να' ναι θα καταφτασουν και οι πρωτες δικες σου!!!:clap::clap:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.719
Likes
11.385
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Αχ τι καλά! Σήμερα παραδόθηκαν 3 από τις 5 κάρτες που έστειλα και ένας από αυτούς την έβαλε σαν αγαπημένη στην συλλογή του, σούπερ ξεκίνημα! Καλημέρες......:p
Καλή αρχή και από μένα! :D

Πριν λίγο καιρό έστειλα μια κάρτα με ένα άγαλμα της θεάς Αθηνάς σε μια Ολλανδέζα που είναι πορωμένη με τη μυθολογία!

Εν συνεχεία ανταλλάξαμε μερικά ενδιαφέροντα μηνύματα και μου έστειλε ως ανταπόδωση στην κάρτα μου μία άλλη με τον Μικρό Πρίγκιπα! Είναι μια από τις καλύτερες κάρτες που έχω λάβει ποτέ και πραγματικά που έφτιαξε το κέφι, κουρασμένη καθώς μπήκα στο σπίτι αργά το βράδυ!

Είναι πραγματικά απίστευτο πόσους γενναιόδωρους ανθρώπους μπορείς να γνωρίσεις στο postcrossing! :)
 

Attachments

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλή αρχή και από μένα! :D

Πριν λίγο καιρό έστειλα μια κάρτα με ένα άγαλμα της θεάς Αθηνάς σε μια Ολλανδέζα που είναι πορωμένη με τη μυθολογία!

Εν συνεχεία ανταλλάξαμε μερικά ενδιαφέροντα μηνύματα και μου έστειλε ως ανταπόδωση στην κάρτα μου μία άλλη με τον Μικρό Πρίγκιπα! Είναι μια από τις καλύτερες κάρτες που έχω λάβει ποτέ και πραγματικά που έφτιαξε το κέφι, κουρασμένη καθώς μπήκα στο σπίτι αργά το βράδυ!

Είναι πραγματικά απίστευτο πόσους γενναιόδωρους ανθρώπους μπορείς να γνωρίσεις στο postcrossing! :)
Ψηνεσαι να κανουμε και μεταξυ μας ενα direct swap?? Θέλω αυτη με το Μικρό Πριγκιπα!! :D:D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ιταλίτσα όταν πας Alberobello θα μου στείλεις μια από κει; :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.194
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom