Qatar: Δελχί 352, Μπανγκόκ 371, Πουκέτ 399

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
Tι προσφορες φωτια ειναι αυτες ρε παιδια ?
Πωπω εχω ψηθει ασχημα ..αχ....δεν μπορώ αλλιως μια Μπανγκόκ την θέλω απεγνωσμένα !!!
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Α ρε "ψεκασμένοι" με τα ταξίδια..Πρωί πρωί συζητώ με τη γυναίκα μπας και κάνω κι άλλη υπέρβαση κι εξαφανιστούμε προς Αυστραλία...και εμφανίζονται συνέχεια ειδοποιήσεις εκεί πάνω δεξιά, θα χάσω τα λογικά μου λέμεεεεεε
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Παιδιά σκέφτεται κανένας Γκουάνγκτζου - Hong Kong - Macau, όλα μαζί ; Γύρω στο 10ήμερο έχω. Ακούγεται doable ;
 

dimtze

Member
Μηνύματα
90
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia !!!
Παιδιά σκέφτεται κανένας Γκουάνγκτζου - Hong Kong - Macau, όλα μαζί ; Γύρω στο 10ήμερο έχω. Ακούγεται doable ;
Γκουάνγκτζου για 10 μέρες τον αύγουστο και εγώ ...
Λογικά εφικτό, δεν έχω κάνει ακόμη homework αλλα σαν αχόρταγος και πρώτη φορα κίνα σκέφτομαι και κάτι ακόμη ίσος κάνα τρίμερο beijing η shangai...
 
Last edited:

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Γκουάνγκτζου για 10 μέρες τον αύγουστο και εγώ ...
Λογικά εφικτό, δεν έχω κάνει ακόμη homework αλλα σαν αχόρταγος και πρώτη φορα κίνα σκέφτομαι και κάτι ακόμη ίσος κάνα τρίμερο beijing η shangai...
Τελικά έκλεισα 7 μέρες για Hong Kong Macau και περίχωρα και θα κλείσω κι ένα τετραήμερο Shangai για αργότερα. Το Σίδνευ είναι η καλύτερη προσφορά, αλλά κάτω από μήνα για Αυστραλία το θεωρώ χαράμι.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom