Qatar: Δελχί 352, Μπανγκόκ 371, Πουκέτ 399

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Αχ παλιοπαιδα ...ηρθατε ολοι χτες και μου τριβατε την Quatar σας στην μουρη.......
Κάτι σαν την εποχική γρίππη ήταν κολλητικές οι κρατήσεις με την Qatar.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.341
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Μα τους χίλιους κοκοφοίνικες, δε λέει να λήξει η ρημάδα η προσφορά να ησυχάσουμε! Βάζω μάσκα και ξαναβουτάω μέχρι αύριο...στον ύφαλο αδελφια μου, στον ύφαλο!
 

ngouveros

Member
Μηνύματα
25
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΚΟΡΑΛΛΙΟΓΕΝΕΣ
Με κολλήσατε, θέλω να κλείσω το πρώτο μου ταξίδι εκτός Ευρώπης αλλά είμαι χαμένος.Τι προτείνετε για Αύγουστο?Είναι και αυτή η εποχή λίγο περίεργη για μερικούς από τους προορισμούς που πάει η Qatar.Πείτε καμιά γνώμη να το πατήσω και γω το κουμπί.
 

jimakos

Member
Μηνύματα
196
Likes
1.002
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου!
Έτοιμος είμαι για bkk... Grgrgr, θα σκασω!
 

ngouveros

Member
Μηνύματα
25
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΚΟΡΑΛΛΙΟΓΕΝΕΣ
Κοιτάω τη περίπτωση της Κίνας για Αύγουστο αφού για Μπανγκόνγκ δεν συστήνεται για Αύγουστο λόγω καιρού.Ερώτηση:Η προσφορά ισχύει για ταξίδι επιστροφής από την ίδια πόλη?Σκεφτόμουν να πήγαινα Πεκίνο και να εφευγα από Σαγκάη.Τι λέτε?
 

melissokomos

Member
Μηνύματα
110
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Δέχομαι προτάσεις
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Τελικά το πάτησα κι εγώ Φεβρουάριο για BKK και απο εκεί για Λάος Καμπότζη.

Μόλις κλείστηκαν εισιτήρια για Μπανγκόκ το Πάσχα και από κει η Μυανμάρ είναι μια airasia δρόμος..!
Για πόσες μέρες Μυανμάρ και που ;
 
Last edited by a moderator:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Κοιτάω τη περίπτωση της Κίνας για Αύγουστο αφού για Μπανγκόνγκ δεν συστήνεται για Αύγουστο λόγω καιρού.Ερώτηση:Η προσφορά ισχύει για ταξίδι επιστροφής από την ίδια πόλη?Σκεφτόμουν να πήγαινα Πεκίνο και να εφευγα από Σαγκάη.Τι λέτε?
Πάρε τηλ τα διαδικτυακά πρακτορεία (petas.gr pamediakopes.gr κλπ) και συνενοήσου προσωπικά. Κι εγώ το θεωρούσα ανέφικτο γιατί δεν μου έδινε προσφορές για διαορετικές πόλεις, αλλά άλλοι συμφορουμίτες το κατάφεραν!
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
@ngouveros μη νομίζεις ότι η Κίνα τον Αύγουστο θα είναι ειδυλλιακή. Και τη ζέστη της έχει και την υγρασία της έχει και το νέφος στις μεγάλες πόλεις θα είναι πιο έντονο.
Έψαχνα και 'γω να πάω Πεκίνο και να φύγω από Σαγκάη (ή Χονγκ Κονγκ) αλλά το εισιτήριο έβγαινε πολύ ακριβότερο. Στο airticketσ.gr μπορείς να επιλέξεις πολλαπλούς προορισμούς κα να βάλεις διαφορετικό αεροδρόμιο άφιξης και διαφορετικό αεροδρόμιο αναχώρησης.

Όσοι κλείσαμε για Πάσχα, να οργανώσουμε τραβελστορική συνάντηση στο transit area στη Ντόχα...
Μέσα! Θα 'ναι πολλές οι ώρες της αναμονής. 25/4 και 6/5

Αλήθεια, τελικά ισχύει ότι η Qatar σου παρέχει δωρεάν ξενοδοχείο αν οι ώρες αναμονής είναι πάνω από 8;;;
 

ngouveros

Member
Μηνύματα
25
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΚΟΡΑΛΛΙΟΓΕΝΕΣ
@ngouveros μη νομίζεις ότι η Κίνα τον Αύγουστο θα είναι ειδυλλιακή. Και τη ζέστη της έχει και την υγρασία της έχει και το νέφος στις μεγάλες πόλεις θα είναι πιο έντονο.
Έψαχνα και 'γω να πάω Πεκίνο και να φύγω από Σαγκάη (ή Χονγκ Κονγκ) αλλά το εισιτήριο έβγαινε πολύ ακριβότερο. Στο airticketσ.gr μπορείς να επιλέξεις πολλαπλούς προορισμούς κα να βάλεις διαφορετικό αεροδρόμιο άφιξης και διαφορετικό αεροδρόμιο αναχώρησης.

Panius και τι θα προτεινες γ Αύγουστο από τις προσφορές της qatar;
 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.565
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom