Qatar: Δελχί 352, Μπανγκόκ 371, Πουκέτ 399

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αλήθεια, τελικά ισχύει ότι η Qatar σου παρέχει δωρεάν ξενοδοχείο αν οι ώρες αναμονής είναι πάνω από 8;;;
Mόνο αν δεν υπάρχει άλλη πτήση με συντομότερο χρόνο αναμονής
Καλύτερα να μιλήσειςμε την εταιρεία
 

panius

Member
Μηνύματα
664
Likes
2.720
Δύσκολος μήνας ο Αύγουστος για Ασία... για δες για Ιαπωνία τι τιμές έχει... ζέστη θα έχει και εκεί, αλλά τουλάχιστον δεν θα βρεις τους μουσώνες της Ταυλανδης και τη μόλυνση της Κίνας. Άσε που θαμπορείς να ανέβεις και στο Φίτζι!
 

ngouveros

Member
Μηνύματα
25
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΚΟΡΑΛΛΙΟΓΕΝΕΣ
Ιαπωνία ακριβά εισητήρια.Για Μπαλί τέλεια θα ήταν αλλά βλέπω οτι η Κατάρ τα δίνει 900€ και πάνω.Δε λέει.Σκεφτόμουν γύρω στα 400 για απρογραμματιστο κλείσιμο ταξιδιού.Που να πάω????Απελπίστηκα
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
ισχύει...βέβαια δεν ξέρω τι ισχύει σε τόσο φτηνά εισητήρια.. εμένα σε πτήση με 15ωρη αναμονή μας μεταφέρανε με βανάκι στο κέντρο της Ντόχα, μας περίμενε μπουφές στο ξενοδοχείο και το πρωι μας μεταφέρανε στο αεροδρόμιο (όποιος θέλει βόλτα μπορει κανονικά να βγει έξω αφου εχεις βιζα εισόδου...).Εννοείται όλα δωρεάν. Πολύ καλή εξυπηρέτηση της Qatar...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Άσε που θαμπορείς να ανέβεις και στο Φίτζι!
Με turtle airways? Το ονειρο μου!

Ιαπωνία ακριβά εισητήρια.Για Μπαλί τέλεια θα ήταν αλλά βλέπω οτι η Κατάρ τα δίνει 900€ και πάνω.Δε λέει.Σκεφτόμουν γύρω στα 400 για απρογραμματιστο κλείσιμο ταξιδιού.Που να πάω????Απελπίστηκα
Αφρικα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Αλήθεια, τελικά ισχύει ότι η Qatar σου παρέχει δωρεάν ξενοδοχείο αν οι ώρες αναμονής είναι πάνω από 8;;;
Ισχύει αυτό που λέει ο @hydronetta, αλλά διαβάζω ότι για economy promo δεν δίνουν τίποτα. Διάβασε και το faq της qatar.
 

JimBeam

Member
Μηνύματα
50
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Highlands, Ισλανδία
Το πάτησα κι εγώ! Πρώτο ταξίδι εκτός Ευρώπης και πάνω που τσεκαρα τιμές για Αρμενία ή Γεωργία με Aegean πεφτω στο θεμα αυτο του travelstories (12/1). Χωρίς δεύτερη σκέψη έκλεισα για Ανόι. Ημουν ανάμεσα σε Βιετνάμ και Σρι Λανκα, αλλά εύκολα κερδισε το Βιετνάμ αυτήν τη φορά. 4-14 Απριλίου!
Ευχαριστώ παρα πολύ για την ενημέρωση, γιατί θα μπορουσε να δω την προσφορά της Qatar στο site της πριν γνωστοποιηθει το-30% και να πηγαιναμε πολυ πιο ακριβα ή και καθόλου.
Παιδιά έχετέ το υποψη το Βιετνάμ μιας και δεν αναφέρθηκε πολύ εδώ!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom