Qatar: Δελχί 352, Μπανγκόκ 371, Πουκέτ 399

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.460
Έχω περάσει 8 ώρες στο παλιό αεροδρόμιο της Μποχα, 8 απάλευτες ώρες. Κουράγιο σύντροφοι, στο καινούργιο δε μπορεί να είναι τόσο πια χάλια τα πράγματα...
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Το αεροδρόμιο της Doha είναι καταπληκτικό, δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να βαρεθεί κάποιος στην αναμονή.
 

andy-chris

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Στο χωριό μου λέγανε:Καποιανού του χάριζαν γάιδαρο κι αυτός τον κοίταγε
στα δόντια. :)
Ενταξει ένα παράπονο έκανα! Απλά οι σχεδόν 8 ώρες αναμονης είναι βραδινές οπότε θα είναι σχεδόν απαραίτητη η διανυκτερευση κάπου. Και λεω κρίμα να μην ήταν 8 και οι ώρες οπότε αφού κάνουν που κάνουν την καλή πράξη να έπιανε και έμενα! :p
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
ρε παιδια 1 ωρα για transfer ειναι αρκετη σκεφτομαι
αθηνα ντοχα ανοι!
επισης..το βιετναμ γιατι μονο 1 το προτιμησε;ολοι λιγο πολυ ειδα κλεισατε για μπαγκογκ!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
ρε παιδια 1 ωρα για transfer ειναι αρκετη σκεφτομαι
αθηνα ντοχα ανοι!
επισης..το βιετναμ γιατι μονο 1 το προτιμησε;ολοι λιγο πολυ ειδα κλεισατε για μπαγκογκ!
Αφου ειναι η ιδια αεροπορικη για να εχει 1 ωρα μαλλον εχει κανει τα κουμαντα της .
Ας μιλησουν και οι ειδικοι για την απορία σου .
Ταβερ ακους ;

οσο για το πόσοι πατησαν Ανοι δεν το ξερουμε .
Αλλοι δεν γραφουν καν στο τοπικ αλλά εκλεισαν για διαφορα μέρη , αλλοι εγραψαν πατησα κουμπακι αλλά δεν γραφουν για που γιατι μεταξυ μας δεν ειναι και απαραιτητο , αλλοι δεν γραφουν ουτε ημερομηνια ουτε προορισμο γιατι πιστευουν στο κακό μάτι ;)

Εσυ πότε πας με το καλό ;
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
το ματι το κακο?μουαχαχα πιανει κ on line?στα ορη τα αγρια βουνα... για να γυαλισω τη χαντρα μου!
τι σαχλαμαρα να πει καποιος οτι εκλεισε αλλα να μην πει το για που!αντε το ποτε το καταλαβαινω!
εγω με την ορεξη εμεινα κ πηγε 3πλασια η τιμη αλλα το σκεφτομαι σοβαρα εστω και τωρα
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Έχω περάσει 8 ώρες στο παλιό αεροδρόμιο της Μποχα, 8 απάλευτες ώρες. Κουράγιο σύντροφοι, στο καινούργιο δε μπορεί να είναι τόσο πια χάλια τα πράγματα...
Γιωργο θυμασαι πότε λειτουργησε το νέο αεροδρομιο ; Μετά το 2010 ;

το ματι το κακο?μουαχαχα πιανει κ on line?στα ορη τα αγρια βουνα... για να γυαλισω τη χαντρα μου!
τι σαχλαμαρα να πει καποιος οτι εκλεισε αλλα να μην πει το για που!αντε το ποτε το καταλαβαινω!
εγω με την ορεξη εμεινα κ πηγε 3πλασια η τιμη αλλα το σκεφτομαι σοβαρα εστω και τωρα
Ασε νενα μου πιάνει και ιντερνετικα το κακό μάτι !
Εγω δεν τολμαω να γραψω για μελλοντικο ταξιδι , μπαινει ο πρώην τα διαβαζει και μετά μου κάνει βουντου !
Οποτε καταλαβαινεις φυλαω τα ρούχα μου ....φτου φτου σκορδα ....
 
Last edited by a moderator:

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
βαλε ενα ματακι στη φανελα σου κ εσυ να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!ευτυχως τον χωρισες τον γρουσουζη :xalara:
ωστε ετσι ... ανηκεις στο γκρουπ αυτων που εκλεισαν 14 ταξιδια και φοβασαι μην τα βασκανουμε!θυμιατησε καλη μου!;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.923
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom