Αυστρία Γερμανία road trip Αυστρία-Βαυαρία

Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Ο καλύτερος τρόπος για για γνωρίσεις τέτοια μέρη. Μια βόλτα προς Forrcheim και Franconian Switzerland μετράει, πολύ. 😊
Όμορφα χωριουδάκια, φύση και ελάφι κυνήγι, αν είστε τυχεροί. Κοιλάδα Puttlach, Tuchersfeld, σημειώστε.
Αν έχετε χρόνο, ρίξτε μια ματιά και σε τούτο το σχετικό άρθρο που έγραψα για τα μέρη εκείνα.
Βαυαρία και Franconian Switzerland ⋆ A&K Travelife ⋆ Ο κόσμος όλος
 

ntomata!

Member
Μηνύματα
88
Likes
42
Ωραίες ιδέες!Τη Franconian Switzerland δε την ειχα ξαναακουσει.Χωρια στις Αλπεις εχετε να προτεινετε κατι;Ιδανικα θα θελαμε να μεινουμε σε τυπου παραδοσιακα σπιτακια.Εχει μεινει κανεις να μου πει;;;;Ας ειναι κ καλυβουλες ακομη καλυτερα🙂

Ο καλύτερος τρόπος για για γνωρίσεις τέτοια μέρη. Μια βόλτα προς Forrcheim και Franconian Switzerland μετράει, πολύ. 😊
Όμορφα χωριουδάκια, φύση και ελάφι κυνήγι, αν είστε τυχεροί. Κοιλάδα Puttlach, Tuchersfeld, σημειώστε.
Αν έχετε χρόνο, ρίξτε μια ματιά και σε τούτο το σχετικό άρθρο που έγραψα για τα μέρη εκείνα.
Βαυαρία και Franconian Switzerland ⋆ A&K Travelife ⋆ Ο κόσμος όλος
Το αρθρο σου με ταξιδεψε παρα πολυ!!!

Πάνε 13 χρόνια που κάναμε σε αυτές τις περιοχές περίπου roadtrip..θυμάμαι ότι μου άρεσε στη Γερμανία το Wuzburg . Στην Αυστρία μου άρεσε το Steyr. Εκεί ακολουθήσαμε b roads στα βουνά και είδαμε υπέροχες αλπικες εικόνες, αγελάδες, ελάφια , χήνες..αν θυμηθώ πιο συγκεκριμένα στοιχεία θα επανέλθω
Katialondon θυμηθηκες μήπως τις διαδρομές που κανατε;;Οπως το περιεγραψες ακουγονται δελεαστικες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.699
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom