Ηνωμένο Βασίλειο Roadtrip με μηχανή.

snowbrdlover

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο Οδικώς
Ταξίδι-Όνειρο
Hawai
Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι 25 χρονών και μετά απο πολύ σκέψη τα παρατησά όλα και έβγαλα δίπλωμα μηχανής και θέλω να κάνω το ταξίδι Ελλάδα-Λονδίνο όλο οδικώς!
Θα ήθελα απλά τις συμβουλές σας και κάποια tips για τον δρόμο:p .

Ευχαριστώ,
Στέλιος
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες!!
Ελπίζω να καταφέρεις να κάνεις το ταξίδι αυτό, θα είναι μοναδική εμπειρία. Δεν έχω συμβουλές να σου δώσω, αφού δεν έχω κάνει κάτι παρόμοιο, αλλά όλο και κάποιος θα βρεθεί εδώ να σε βοηθήσει.
Προς το παρόν, βάλε στην αναζήτηση λέξεις/φράσεις οπως ''ταξίδι σε 2 ρόδες'' ή ''με μηχανή'' και όλο και κάτι θα σου βγάλει!!
 

snowbrdlover

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο Οδικώς
Ταξίδι-Όνειρο
Hawai
Ευχαριστώ πολύ! Θα ψάξω με τις λέξεις κλειδιά που μου είπες :) Επίσης καλύ τύχη σε όσους κανονίζουν καλοκαιρινά roadtrips!
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Κατ΄αρχας ευχομαι να πραγματοποιησεις το ταξιδι σου, το οποίο , να εισαι σιγουρος, αποτελει ονοιρο για πολλους, και φοβαμαι άπιαστο....:(
Η μονη ενσταση μου είναι, οτι οπως ειπες, εισαι νεος οδηγός....
Δεν περιμενεις πρωτα να αποκτησεις μια εμπειρία? Σιγουρα ενα μεγάλο ταξιδι, δεν ειναι μονο απόλαυση, εχει και απροοπτα, τα οποία θα πρεπει να εισαι έτοιμος να αντιμετωπίσεις....
 

snowbrdlover

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο Οδικώς
Ταξίδι-Όνειρο
Hawai
Aloha και πάλι!

Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές! ;) Αρχικά θα δουλέψω για 2 μηνάκια για να έχω λεφτά για βενζίνη και για hostel και θα φύγω μέσα Αυγούστου, οπότε ελπίζω να έχω κάποια x εμπειρία μέχρι να φύγω...(αν μπορεί να λέγεται 2 μήνες εμπειρία :bleh:) Αλλά δεν κρατιέμαι άλλο...θέλω να φύγω....

Steve
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Aloha και πάλι!

Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές! ;) Αρχικά θα δουλέψω για 2 μηνάκια για να έχω λεφτά για βενζίνη και για hostel και θα φύγω μέσα Αυγούστου, οπότε ελπίζω να έχω κάποια x εμπειρία μέχρι να φύγω...(αν μπορεί να λέγεται 2 μήνες εμπειρία :bleh:) Αλλά δεν κρατιέμαι άλλο...θέλω να φύγω....

Steve
Δεν κρατιέσε βλέπω !!!!!! :haha:
Οπως και να ΄χει, σου ευχομαι να περάσεις τέλεια :clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.277
Μηνύματα
886.080
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom