Ryanair Ryanair Ενοικίαση αυτοκινήτου

Gioref

Member
Μηνύματα
165
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλήμερα, έχει κλείσει κανείς αυτοκίνητο μέσω Ryanair? Σκέφτομαι να κλείσω 8/3 απο αεροδρόμιο Baden Baden και παράδοση στο Hahn της Φρανκφούρτης. Κάποια συμβουλή;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.429
Likes
4.414
Μπορείς να το κάνεις, απλά όταν παραδίδεις το όχημα σε διαφορετική τοποθεσία από αυτήν της παραλαβής πληρώνεις ένα τέλος (το οποίο συνήθως είναι σημαντικού ύψους).
 

Gioref

Member
Μηνύματα
165
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Ευχαριστώ το γνωρίζω αυτό.. Απλά βλέπω την τιμή μέσω Ryanair και είναι πιο χαμηλή και θα ήθελα να ξέρω αν έχει κάποιος εμπειρία με κράτηση αυτοκινήτου στην Ryanair.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Πέρσι νοίκιασα αυτοκίνητο από το αεροδρόμιο του Ντίσελντορφ μέσω της Ryanair γιατί είχε μια προσφορά για την HERTZ. Δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα. Κλείσε άφοβα.
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
Νοίκιασα από Keddy, και γω από Baden Baden πέρσι το Πάσχα. Εξαιρετική τιμή, μου έκαναν upgrade και μου έδωσαν Fiesta με gps....όλα πολύ καλά...
 

Alizoi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα, διάβασα τα μηνύματά σας και σκέφτομαι και εγώ να νοικιάσω αμάξι από panek στην Πολωνία. Γνωρίζεται αν η ασφάλεια της axa μας καλύπτει για όλες τις ζημιές; Οι οποίες μπορεί να έχουν γίνει και από εμάς;
 

agmi

Member
Μηνύματα
503
Likes
2.448
Μετά το deductible €200-300-600 που θα πληρώσεις/ανάλογα πόσο έχει deductible η ασφάλεια σου τα άλλα καλυβονται. Διάβασε καλά τους όρους, εγώ αερολογώ & πιθανολογώ! Το undercarriage συνήθως δεν καλύπτεται! Προ 2 μηνών νοίκιασα αυτοκίνητο στην Θεσ/κη με πλήρη κάλυψη (2 οδηγοί) και η ασφάλεια δεν κάλυπτε λάστιχα, και τζάμια! Η κάθε μια είναι διαφορετικια! Ζήτησε αντίγραφο του συμβολαίου να το διαβάσεις. Η ΑΧΑ μια σεβαστή εταιρεία εχει άλλο ορισμό πλήρους κάλυψης με την εταιρεία Α & την εταιρεία Β.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom