Ryanair Προσφορα μεχρι 6-1-2012

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
απο ποτε πεταει η ryan Θεσ/κη-Βαρκελωνη και δεν το ειχαμε παρει χαμπαρι? :xmas_wink: ειναι νεο δρομολογιο μαλλον.. και δεν μου δινει καθολου τιμες για το καλοκαιρι..γιατι?γνωριζει κανεις?
Να εχεις υπ οψιν οτι δεν ειναι Βαρκελωνη αλλα Χιρονα ,που ειναι
100 χιλ απο Βαρκελωνη
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
755
Likes
250
πάντως, πριν από λίγο έκλεισα εισιτηρια και πλεον χρεώνεται και η προπληρωμενη mastercard
σε ποιο δρομολογιο εκλεισες? Και μενα μου το ειχε χρεωσει, αλλα δεν πρεπει να ειναι για ολες τις πτησεις. Την ιδια μερα εκλισα, σε ενα δρομολογιο μ το χρεωσε, σε αλλο οχι. Δεν ξερω γιατι
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
μου χρέωσε και θεσ/νικη- Μπέργαμο και Μπεργαμο-Πορτο, ενώ το Δεκεμβρίο πήγα Ρώμη και δεν με χρέωσε παραπάνω....

εσένα;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
λογικά η Ιταλία μπήκε κι αυτή στο Ryanair Passport :/ :/ :/
 

funtukaki

Member
Μηνύματα
61
Likes
51
Να εχεις υπ οψιν οτι δεν ειναι Βαρκελωνη αλλα Χιρονα ,που ειναι
100 χιλ απο Βαρκελωνη
Nαι το προσεξα,οποτε θα ειναι κμ 1,5 ωρα με το λεωφορειο,το οποιο ποσο να στοιχιζει περιπου για την διαδρομη Χιρονα-Βαρκελωνη? γιατι κρινοντας απο το παρακατω

Cheap Flights from Barcelona Girona to Thessaloniki

τα εισητηρια με ryan θα βγουν 100Ε περιπου στην καλυτερη περιπτωση,αλλα θα ειναι απευθειας τουλαχιστον (ενω με easy για καλοκαιρι μας βγαινουν 138Ε αλλα μεσω Μιλανου,οποτε θα εχουμε κ μερικες ωρες αναμονη)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Nαι το προσεξα,οποτε θα ειναι κμ 1,5 ωρα με το λεωφορειο,το οποιο ποσο να στοιχιζει περιπου για την διαδρομη Χιρονα-Βαρκελωνη? γιατι κρινοντας απο το παρακατω

Cheap Flights from Barcelona Girona to Thessaloniki

τα εισητηρια με ryan θα βγουν 100Ε περιπου στην καλυτερη περιπτωση,αλλα θα ειναι απευθειας τουλαχιστον (ενω με easy για καλοκαιρι μας βγαινουν 138Ε αλλα μεσω Μιλανου,οποτε θα εχουμε κ μερικες ωρες αναμονη)
21 euro πήγαινε έλα (Ζιρονα - Βαρκελώνη - Ζιρόνα)
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου
Να ρωτήσω κάτι άλλο για Βαρκελώνη, δεν είναι λίγο περίεργη η περίοδος που σταματάει το δρομολόγιο; 26 Ιουνίου, εν μέσω τουριστικής σεζόν;
 

georgeavra

Member
Μηνύματα
55
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βορεια Ευρωπη
εμενα δεν μου βγαζει για καμμια ημερομηνια τιμες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.545
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom