Ryanair Ryanair news

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Γνωρίζουμε κάτι για κατάργηση δρομολογίου Θεσσαλονίκη-Πάφος;;Έχω κάνει κράτηση για τον αδερφό μου για τον μήνα Δεκέμβρη και έλαβα email πως η πτήση ακυρώθηκε και απ οτι βλέπω σταματάνε τον Οκτώβρη...
Δηλαδη πουλανε εισητηρια και αργοτερα αποφασιζουν να καταργησουν την γραμμη οποτε σε ενημερωνουν, λυπαμαι παρε τα λεφτα σου πισω;
Ελευθερη αγορα :)
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Είχε πρόβλημα για λίγες ώρες η σελίδα μάλλον. Εμένα που έχω κλείσει για Πάφο Δεκέμβρη δεν μου έστειλε κάτι. Τώρα που είδα εμφανίζει κανονικά το δρομολόγιο. Επίσης είδα ότι υπάρχουν καλύτερες τιμές για κάποιους προορισμούς σήμερα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Από 1η Απριλίου έχουμε αλλαγή στις ώρες του δρομολογίου Αθήνα-Λονδίνο Λούτον το οποίο γίνεται πλέον καθημερινό.

Αθήνα-Λούτον-> 13:15-15:05
Λούτον-Αθήνα-> 07:00-12:50
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Από 1η Απριλίου έχουμε αλλαγή στις ώρες του δρομολογίου Αθήνα-Λονδίνο Λούτον το οποίο γίνεται πλέον καθημερινό.

Αθήνα-Λούτον-> 13:15-15:05
Λούτον-Αθήνα-> 07:00-12:50
Και το Βρυξελλιωτικο αλλαξε. Ελεγα να μη φαω τοσα μιλια στην Aegean παλι αλλα η αφιξη 11 το βραδυ ειναι μεγαλη απωλεια ημερας.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Επιτελους μια Αρχη αντιμετωπισε με σοβαροτητα το θεμα. ..
Μπλοκ απο το ιταλικο Αντιτραστ στη χρεωση της χειραποσκευης. Δινει εσφαλμενη εντυπωση για την τιμη του εισητηριου, δεν επιτρεπει τη συγκριση με αλλους κ οδηγει σε σφαλματα τον καταναλωτη... Περαστικα. Ομοιως κ για τη Wizz.
https://www.repubblica.it/economia/...agagli_a_mano_di_ryanair_e_wizzair-210497675/
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Επιτελους μια Αρχη αντιμετωπισε με σοβαροτητα το θεμα. ..
Μπλοκ απο το ιταλικο Αντιτραστ στη χρεωση της χειραποσκευης. Δινει εσφαλμενη εντυπωση για την τιμη του εισητηριου, δεν επιτρεπει τη συγκριση με αλλους κ οδηγει σε σφαλματα τον καταναλωτη... Περαστικα. Ομοιως κ για τη Wizz.
https://www.repubblica.it/economia/...agagli_a_mano_di_ryanair_e_wizzair-210497675/
Καλή η φάπα που έφαγαν , μιλάει για αναστολή του μέτρου... τελικά όμως τι θα ισχύσει???? θα γίνει δεκτό από τις εταιρίες?
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Ε οχι, Δεν το ειδαν και αυτοι το θεμα δουλικα με την λογικη στρουθοκαμηλου που παιζει παρα πολυ εντονα στο παρων φορουμ "εαν δεν σου αρεσει μην πετας μαζι τους"; Μα γιατι;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλή η φάπα που έφαγαν , μιλάει για αναστολή του μέτρου... τελικά όμως τι θα ισχύσει???? θα γίνει δεκτό από τις εταιρίες?
Το αντιτραστ ειναι νομικη Αρχη. Δεν εχεις επιλογη. Μπορεις να φυγεις απο τη χωρα αν δεν συμφωνεις η να καταφυγεις στην Ανωτατη Δικαστικη Αρχη. Ως τοτε οποιος εχει ηδη πληρωσει πρεπει να αποζημιωθει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom