Ryanair Ryanair news

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
556
Likes
445
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δυστυχώς δεν χρειάζεται link...Μπηκα στο site της και απλά δεν πουλάει εισιτήρια μετά την 31η Μαρτίου...
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Eυχαριστώ πολύ για την απάντηση δεν την ήξερα καθόλου αν και τη βλέπω και στο skayscanner .
Υπάρχει κάποιος που να έχει πετάξει με αυτή την εταιρεία ??
Εύη μου πριν από 10 μέρες πέταξα από τη Βιέννη (ερχόμενη από Μπρνο ;)) για το Λονδίνο Stansted. Μια χαρά μου φάνηκε η εταιρία. Έχει κρατήσει τα λογότυπα της αλλά είναι της Ryanair. Ίδια πολιτική αλλά ούτε καθυστερήσεις είχαμε και πιο ευρύχωρες θέσεις νομίζω. Άσε που το Airbus της μου θύμισε αυτά τα πιο παλιά της Aegean που είχαν τρυπίτσες στις θέσεις για τα ακουστικά. :)

Edit. Για του λόγου το αληθές:
IMG_20181118_192820904.jpg
IMG_20181118_192833992.jpg
 
Last edited:

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
και η Κρακοβία από Θεσ/νίκη, πάνω από 30 δρομολόγια πλέον
https://www.voria.gr/article/neo-dromologio-apo-thessaloniki-gia-krakovia-anakinose-i-ryanair
Omg Επιτέλους μας είχαν στο γράψιμο λίγο εμάς της βόρειας Ελλάδας να θες να κάνεις ταξίδι Πολωνία και να στριμωχνεις 2 πόλεις σε 4 μέρες τουλάχιστον τώρα μπορείς να πηγαίνεις στο ένα αεροδρόμιο και να γυρνάς από το άλλο..Δεν μπορούσε να γίνει αυτό 2 μήνες πριν; :p
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.298
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παλι 5ευρα γεναρη για Ρομα, Παλερμο...
τι ειναι τουτοι? Τελικα θελουν παση θυσια το αεροσκαφος φουλ, δεν εξηγειται αλλιως. Ολα στο κυνηγι της 100% πληροτητας με καθε κοστος. Ταξιδεψα χτες σε πτηση με 100% πληροτητα κ ανοιξαν συζητηση διπλανοι μου, μονο ενας απο τους 5 μας ειχε δωσει παραπανω απο 10€. Ο ατυχος ειχε δωσει 14,99..
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Παλι 5ευρα γεναρη για Ρομα, Παλερμο...
τι ειναι τουτοι? Τελικα θελουν παση θυσια το αεροσκαφος φουλ, δεν εξηγειται αλλιως. Ολα στο κυνηγι της 100% πληροτητας με καθε κοστος. Ταξιδεψα χτες σε πτηση με 100% πληροτητα κ ανοιξαν συζητηση διπλανοι μου, μονο ενας απο τους 5 μας ειχε δωσει παραπανω απο 10€. Ο ατυχος ειχε δωσει 14,99..
Μάλλον η επιδότηση είναι συμφωνία για συγκεκριμένο αριθμό ατόμων.
 

apos

Member
Μηνύματα
199
Likes
528
Εταιρείες σαν την Ryanair το κόστος το καλύπτουν με τις πρόσθετες υπηρεσίες επιβατών όπως priority boarding που πλέον το πληρώνουν όλοι αλλά θεωρείται σαν βοηθητικό κέρδος κλπ. Συγκεκριμένα η Ryanair το 2017 από τέτοιες υπηρεσίες είχε κέρδος 15,48 ευρώ ανά επιβάτη
 
Last edited:

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.330
Likes
3.501
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Παιδιά για να προλάβω πάλι ατέρμονες συζητησεις για τι, πως κ γιατι της Ryanair
Ας αφήσουμε το παρον τοπικ για τα νέα της εταιρείας (νεα δρομολογια, αλλαγές στην τιμολογιακη πολιτικη, εσοδα-εξοδα, συγχωνευσεις κλπ)
Τα υπόλοιπα μπορουμε να τα συζητησουμε στο άλλο τοπικ
Ευχαριστώ
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.298
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πυρετωδως ετοιμαζεται το 737 max για την πρεμιερα τον Απριλιο... Με ρεκορ θεσεων 197..κ 3 wc, τα 2 πισω με ρεκορ στενοτητας χώρου. θα κανει τα τωρινα της 737να φαινονται 380 εμιρηδων...
IMG_20181216_005808.jpg
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
καποια στιγμη δεν ειχε πει και 2 ιδεες ο CEO για χρηση wc με εξτρα κοστος και τιμη εισιτηριου αναλογα το βαρος του καθενος? :haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.522
Μέλη
38.925
Νεότερο μέλος
aggelikik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom