Ryanair Ryanair news

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.080
Likes
2.494
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Απλά σταματάει ένα μήνα νωρίτερα τις πτήσεις και θα επανέλθει ξανά την νέα καλοκαιρινή σεζόν ή σταματάει οριστικά?
Απ΄ότι φαίνεται οριστικά. Και ιδού γιατί:

Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΤΩΝ ΑΙΘΕΡΩΝ ΕΚΟΨΕ ΤΙΣ ΠΤΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΡΟΔΟ ΚΑΙ ΚΩ... | Parapona-Rodou

Το εν λόγω άρθρο το διάβασα κι εγώ στο "Πρώτο Θέμα" της περασμένης Κυριακής και νομίζω ενδιαφέρει αρκετούς γι΄αυτό το ποστάρω να το διαβάσετε. Τι να πει κανείς.. (αν ισχύουν βέβαια όσα λέει)
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Απ΄ότι φαίνεται οριστικά. Και ιδού γιατί:

Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΤΩΝ ΑΙΘΕΡΩΝ ΕΚΟΨΕ ΤΙΣ ΠΤΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΡΟΔΟ ΚΑΙ ΚΩ... | Parapona-Rodou

Το εν λόγω άρθρο το διάβασα κι εγώ στο "Πρώτο Θέμα" της περασμένης Κυριακής και νομίζω ενδιαφέρει αρκετούς γι΄αυτό το ποστάρω να το διαβάσετε. Τι να πει κανείς.. (αν ισχύουν βέβαια όσα λέει)
Το θέμα αυτό έχει ζητηθεί στο παρελθόν (αρκετές φορές). Κάποιοι είχαν μιλήσει για τις τακτικές της εταιρίας για να κατηγορηθούν ότι δεν καταλαβαίνουν το Ροδίτη που θέλει να πάει με 30Ε Λονδίνο!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Nα μην πει τιποτε κανεις... τα εχουμε πει στο παρελθον αναλυτικοτατα και πολλοι μας κατηγορουσαν σαν πλουτοκρατες, μεγαλοκαπιταλιστες και μπουρζουα...

Εγω απλα δεν καταλαβαινω που ειναι λαθος ο Λιγδης... μια ζωη ετσι λειτουργουσε... απλα οι δικοι μας εβλεπαν το τυρι και οχι την φακα... ας προσεχαν...
 

lucia

Member
Μηνύματα
57
Likes
5
Οι πτήσεις από Άραξο διακόπτονται δια παντός ή μόνο για αυτή τη σεζόν;Βλέπω εισιτήρια μόνο μέχρι Οκτώβρη.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.022
Likes
6.401
http://www.bergamonews.it/cronaca/a...rescerà-ancora-1-milione-di-passeggeri-161340

Ειναι στα ιταλικα,αλλα γενικα μιλαει για την ανανεωση της συμβασης της ryanair με την εταιρεια που διαχειριζεται το αεροδρομιο του μπεργκαμο.

Βεβαια,αν και δεν ξερω πως μπορει να διασταυρωθει,το σημαντικο ειναι οτι αναφερεται και σε νεες πτησεις απο εκει και μιλαει για Αθηνα.

Απλα το σημειωνουμε και περιμενουμε.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Οι πτήσεις από Άραξο διακόπτονται δια παντός ή μόνο για αυτή τη σεζόν;Βλέπω εισιτήρια μόνο μέχρι Οκτώβρη.
Δεν έχει βγει ακόμα το χειμερινό πρόγραμμα αν και κανείς δεν ξέρει αν θα συνεχίσουν ή όχι.
 

lucia

Member
Μηνύματα
57
Likes
5
Έμαθα από εργαζόμενο εκεί ότι μάλλον θα τις συνεχίσουν. Ελπίζω να μην είναι ράδιο αρβύλα.
 

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Προστέθηκε και το Fiumicino για πτήσεις από και προς Ελλάδα ή είναι λάθος; Δεν έχει ακόμη τιμές.
 

lucia

Member
Μηνύματα
57
Likes
5
Από Κω, Χανιά, Ρόδο και Θεσ/κη, χωρίς τιμές. Αυτοί δεν ανακοίνωσαν ότι θα διακόψουν τις πτήσεις για Κω και Ρόδο;
 

thakaran

Member
Μηνύματα
21
Likes
3
Το Ciampino θα είναι κλειστό από 24 Σεπτεμβρίου μέχρι 2 Οκτωβρίου και γι' αυτό οι πτήσεις μεταφέρονται στο Fiumicino τις μέρες αυτές. Από εκεί θα γίνουν και οι τελευταίες πτήσεις από Ρώμη για Ρόδο και Κω
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.884
Likes
26.837
Έναν ακόμα ελληνικό προορισμό θα προσθέσει στο δίκτυό της η Ryanair από το Μάιο του 2013, τον 9ο κατά σειρά, την Πρέβεζα. Σύμφωνα με πληροφορίες η εταιρία θα ξεκινήσει απευθείας πτήσεις από Βρυξέλλες (Charleroi) και Ρώμη (Ciampino), συνδέοντας την Πρέβεζα με τον πρώτο προορισμό 4 φορές την εβδομάδα και με τον δεύτερο 2 φορές την εβδομάδα. Οι πτήσεις θα διαρκέσουν μέχρι Οκτώβριο και στόχο έχουν την προσέλκυση μέχρι και 19.000 νέων επισκεπτών στην ευρύτερη περιοχή της Πρέβεζας, Πάργας και φυσικά της Λευκάδας. Στο μεταξύ το χειμερινό πρόγραμμα της Ryanair για τη Θεσσαλονίκη περιλαμβάνει κάποιες αλλαγές στα δρομολόγια: οι πτήσεις για Βρυξέλλες μειώνονται σε 2 την εβδομάδα, Τρίτη και Σάββατο, για Ρώμη θα εκτελούνται 5 φορές την εβδομάδα, για Πάφο 4, ενώ για Λονδίνο, Βουδαπέστη και Μιλάνο μένουν ως είχαν και πέρσι. Επίσης τη χειμερινή περίοδο η Ryanair θα συνδέει την Πάφο με τα Χανιά κάθε Πέμπτη και Κυριακή αλλά όχι με τον Άραξο. Οι πτήσεις από Λάρνακα διακόπτονται εξολοκλήρου για το χειμώνα και είναι άγνωστο εάν θα επανέλθουν τη θερινή σεζόν του 2013.
omorfa taxidia
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Tελικά αυτο που ακουστηκε , οτι αποχωρει η Ryanair αποτην Θεσσαλονικη, ήταν ράδιο -αρβύλα;
(Δεν ειμαι τακτικός τελευταια και ισως εχω χασει κάποιες εξελίξεις):(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.236
Μηνύματα
884.554
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom