Ryanair Ryanair news

panpan

Member
Μηνύματα
6.884
Likes
26.836
Tελικά αυτο που ακουστηκε , οτι αποχωρει η Ryanair αποτην Θεσσαλονικη, ήταν ράδιο -αρβύλα;
(Δεν ειμαι τακτικός τελευταια και ισως εχω χασει κάποιες εξελίξεις):(
Kατα την αποψη μου ναι,ραδιο αρβυλα.Αλλα ποτε δεν ξερεις με την Ραυαν.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.070
Likes
41.294
Όταν αναφέρεσαι στο χειμερινό πρόγραμμα, εννοείς το φετινό χειμώνα, σωστά;
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ειχα την εντύπωση, πως ειχε αρκετή κινηση από Θεσσαλονίκη.
Εμεις πάντως όσο μπορέσαμε βοηθήσαμε...
 

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
ρε παιδια είχε κανεις πρόβλημα στο μπούκιν με χρεωστικη της εμπορικής? μου την απορριπτει χωρις να υπάρχει λόγος και άκουσα παλιότερα ότι γενικα αντιμετώπιζαν πρόβλημα και άλλοι με κάρτες της εμπορικής και αναγκαζόταν να αλλάξουν κάρτα ή τύπο κάρτας...αντιμετώπισε κανείς σας το ιδιο πρόβλημα? γιατί δυο μέρες τώρα προσπαθώ και τρωω πόρτα συνεχώς :mad: :bash:
 

psnet

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Πάντως όσον αφορά την Πάτρα (Άραξος), σύμφωνα με πληροφορίες που έχω μάλλον δεν θα συνεχίσει τον χειμώνα. Εξετάζεται μόνο το δρομολόγιο του Λονδίνου.
Για καλοκαίρι 2013 όμως είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα επανέλθει με περισσότερους προορισμούς.
 

lucia

Member
Μηνύματα
57
Likes
5
Μακάρι να το αφήσουν-ήθελα να χτυπήσω ένα Λονδίνο χριστουγεννιάτικα:) Πάντως δεν έχουν ανοίξει καθόλου τιμές για χειμώνα προς Λονδίνο ακόμα. Περισσότεροι προορισμοί, αμήν:) Ξέρουμε μήπως πότε θα ξεκινήσουν ξανά δρομολόγια μέσα στο 2013;
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Έναν ακόμα ελληνικό προορισμό θα προσθέσει στο δίκτυό της η Ryanair από το Μάιο του 2013, τον 9ο κατά σειρά, την Πρέβεζα. Σύμφωνα με πληροφορίες η εταιρία θα ξεκινήσει απευθείας πτήσεις από Βρυξέλλες (Charleroi) και Ρώμη (Ciampino),
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
καλημερα, ηθελα να κανω μια ερωτησουλα... θελω να κλεισω εισητηρια για ρωμη απο θεσ.κη και ενω προχθες ειχε 19 ευρω η απλη διαδρομη σημερα ανεβηκε στα 30,23? γτ προσθεσαν kai web check in, υπαρχει πειπτωση να ξανα πεσει η τιμη ή μονο ανοδικη πορεια θα εχει? μιλαω για 3/11 - 9/11... τα φωτα σας please...και κατι ακομη η χειραποσκευη ειναι η μικρου μεγεθους βαλιτσα με τα ροδακια? εγω που την μετρησα ειναι 52 εκ (με τις ροδες) * 34εκ *19εκ θα εχω προβλημα?
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
240
Likes
1.281
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
καλημερα, ηθελα να κανω μια ερωτησουλα... θελω να κλεισω εισητηρια για ρωμη απο θεσ.κη και ενω προχθες ειχε 19 ευρω η απλη διαδρομη σημερα ανεβηκε στα 30,23? γτ προσθεσαν kai web check in, υπαρχει πειπτωση να ξανα πεσει η τιμη ή μονο ανοδικη πορεια θα εχει? μιλαω για 3/11 - 9/11... τα φωτα σας please...και κατι ακομη η χειραποσκευη ειναι η μικρου μεγεθους βαλιτσα με τα ροδακια? εγω που την μετρησα ειναι 52 εκ (με τις ροδες) * 34εκ *19εκ θα εχω προβλημα?
Ολα εξαρτονται απο τη ζητηση.περσι εκλεισα για ρωμη με 29, 3 βδομαδες πριν,μιλανο με 36 εναμιση μηνα πριν και μετα βγηκε προσφορα και επεσε και αλλο η τιμη.εγω στη θεση σου θα περιμενα μεχρι και τελος σεπτεμβριου εκτος και αν οι ημερομηνιες που εχεις ειναι πολυ συγκεκριμενες και δεν μπορεις να ελιχθεις οποτε και τα 30 ευρω μια χαρα ειναι.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
καλημερα, ηθελα να κανω μια ερωτησουλα... θελω να κλεισω εισητηρια για ρωμη απο θεσ.κη και ενω προχθες ειχε 19 ευρω η απλη διαδρομη σημερα ανεβηκε στα 30,23? γτ προσθεσαν kai web check in, υπαρχει πειπτωση να ξανα πεσει η τιμη ή μονο ανοδικη πορεια θα εχει? μιλαω για 3/11 - 9/11... τα φωτα σας please...και κατι ακομη η χειραποσκευη ειναι η μικρου μεγεθους βαλιτσα με τα ροδακια? εγω που την μετρησα ειναι 52 εκ (με τις ροδες) * 34εκ *19εκ θα εχω προβλημα?
Με βάσει τα περσινά δεδομένα που παρακολουθούσα συνέχεια τις τιμές είναι πολύ πιθανό να πέσει η τιμή. Πέρυσι στα μέση Οκτωβρίου είχα βρει εισιτήρια για αρχές Νοεμβρίου με 12? πήγαινε έλα(για συγκεκριμένες ημέρες).Αλλά φέτος νομίζω από ότι ακούγεται η Ryanair θα είναι μονοπώλιο στις πτήσεις από Θεσσαλονίκη για Ρώμη από τέλη Οκτωβρίου και μετά οπότε αυτό μπορεί να επηρεάσει και τις τιμές στο να μην πέσουν όπως πέρυσι...
Γενικά είναι πολύ δύσκολο να σου εγγυηθεί κάποιος κάτι στάνταρ για το πότε μπορείς να κλήσεις εισιτήρια στην χαμηλότερη τιμή γιατί αν ήταν γνωστό κάτι τέτοιο θα είχε κυκλοφορήσει στο internet και θα κλείναμε εισιτήρια όλοι συγκεκριμένες ημερομηνίες.

Η χειραποσκευή είναι μια οποιαδήποτε τσάντα,βαλίτσα μικρή η σακίδιο αρκεί να είναι μέχρι 55χ40χ20.Οπότε είσαι εντάξει με τις διαστάσεις που ανέφερες.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.493
Likes
29.080
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Άκτιο, όχι Πρέβεζα. Άλλος νομός, πληρώνεις και διόδια για να πας από το μεν στο δε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.522
Μέλη
38.925
Νεότερο μέλος
aggelikik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom