Ryanair Ryanair news

Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΔΡΙΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ριο
Εκλεισα 22 φλεβαρη απο Θεσσαλονικη για Βουδαπεστη πηγαινε ελα 47 ευρω με επιστροφη 26 πολυ καλη τιμη νομιζω και ψαχνομουνα καιρο για τον προορισμο αυτο αλλα εχω λιγο αχγος σχετικα με το κρυο της Βουδαπεστης.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Γιατι αγχωνεσαι?Χειμωνας ειναι?Σιγα.

Οταν ειχα παει εγω θυμαμαι στο αεροδρομιο μια να γραφει -16!Ενταξει στην αρχη με το που βγηκα απο το αεροπλανο ηταν καπως περιεργα μιας και δεν ειχα βαλει μουφαν και το κρατουσα στα χερια.

Αλλα μετα μια χαρα!!
 
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΔΡΙΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ριο
Αραγε το κρυο εκει ειναι γλυκο ωστε με κανα ισοθερμικο να την παλεψω?
 
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΔΡΙΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ριο
Μαλλον στις 22 θα εχει απο -1 εως +6 οποτε πιστευω θα μπορω να κανω τις βολτες μου ανετα αλλα τα ισοθερμικα μου θα ειναι μαζι μου ετσι και αλλιως.
 

michgt

Member
Μηνύματα
81
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
H Ryanair αυξάνει τις συχνότητες στο δρομολόγιο Θεσσαλονίκη-Βουδαπέστη σε 3 την εβδομάδα από 30 Μαρτίου. Εκτός της Τετάρτης και Κυριακής θα πετά και κάθε Παρασκευή απόγευμα. :clap:
Σε συνδυασμό και με τις 2 πτήσεις της Wizzair κάθε Τρίτη και Σάββατο η Θεσσαλονίκη αποκτά 5 εβδομαδιαίες πτήσεις για Βουδαπέστη.
 

arpatsi

Member
Μηνύματα
6
Likes
6
Έκλεισα και εγώ 29 Φεβ με 4 Μαρτίου για Βουδαπέστη. Συνολικά... 28 Ευρώ με Mastercard prepaid !
Τι να πεις ύστερα από αυτό ; Να πεις ότι το δίκλινο δωμάτιο στο 4στερο ξενοδοχείο στο κέντρο της Βουδαπέστης έχει 40 ευρώ η βραδιά ;
Πραγματικά δεν ξέρω τι είναι πιο εντυπωσιακό...
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Έκλεισα και εγώ 29 Φεβ με 4 Μαρτίου για Βουδαπέστη. Συνολικά... 28 Ευρώ με Mastercard prepaid !
Τι να πεις ύστερα από αυτό ; Να πεις ότι το δίκλινο δωμάτιο στο 4στερο ξενοδοχείο στο κέντρο της Βουδαπέστης έχει 40 ευρώ η βραδιά ;
Πραγματικά δεν ξέρω τι είναι πιο εντυπωσιακό...
Για πες και στοιχεία και για το ξενοδοχείο
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
εκλεισα και εγω με 23 πηγαινε ελα το ατομο και μπηκα σημερα και ειχαν παει στα 9!!!! Δεν πετυχα καλο deal!!! Μου φαινεται θα βρεθουμε ολοι οι τραβελστοριτες στη Βουδαπεστη! Να κανουμε ενα γκρουπ να κλεισουμε καλυτερη τιμη στο ξενοδοχειο!!!!
 

michgt

Member
Μηνύματα
81
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Για τις ημερομηνίες που αναφέρεις (29/2 - 4/3) θεωρώ εξαιρετική προσφορά το ξενοδοχείο Marmara Hotel Budapest. Το Welcome to octopustravel.com! το δίνει 41.70 ? τη βραδιά με πρωινό, free cancelation και όλους τους φόρους.
Το ξενοδοχείο είναι πολύ κοντά στο σιδηροδρομικό σταθμό Nyugati στον οποίο νομίζω ότι φτάνει το τρένο από το αεροδρόμιο.

Καλά να περάσεις!!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ευχαριστώ για τα τιπς, κι εγώ έκλεισα με 9 ευρώ το άτομο για αρχές Μαρτίου :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.344
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom